Krajská soutěž žáků ,sk. B 24 . kolo : 3.-4.6.

.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ  - „B “  JARO    2006

SUŠICKÁ REZERVA SI ZÁVĚR ZKOPLIKOVALA

Zbytečnou ztrátou bodů v utkání na domácím hřišti s dalším týmem ohroženým sestupem si závěr krajské soutěže zkomplikovali žáci TJ Sušice B. Prohra s Horšovským Týnem je  teoreticky může stát i sestup. Hrozbu mohou zažehnat tím, že  musí v posledních dvou kolech bojovat i bodovat naplno , jak ve  Staňkově tak pak vše potvrdit v duelu doma s FK Horažďovice!

Horažďovice – Staňkov  3 : 2 (2 : 2)

M.Forman

Zápas, který měl napovědět více o tom, kdo má více nadějí na udržení v krajské soutěži, začal pro domácí velmi smolně. Už v 9. minutě prohrávali 2-0, když se dvakrát trefil hostující Wagner. Obrana domácích však ani při jednom gólu neměla úplně čisté svědomí. Horažďovičtí určitě takový začátek nečekali a mužstvo bylo hodně na dně. Pak však zaúřadoval domácí kapitán A.Vachuška a chladnokrevně vstřelil  kontaktní gól. Na branku hostů se od té doby začali valit další útoky. Jeden z nich pak po krásné přihrávce I.Butnaruho proměnil ve vyrovnávací gól V.Melka. Do druhého poločasu se tedy nastupovalo za nerozhodného stavu 2:2. Domácí poslali na hřiště čerstvé síly a vrhli se do dalších útoků. Měli několik šancí, ale nebyli schopni dát gól. Jednu z  příležitostí konečně proměnil P.Augustýn , ale pomezní zamával ofsajd a gól nebyl uznán. Vzápětí z protiútoku mohli domácí inkasovat ale výborně zasáhl  brankář M.Kolář, který vyškrábl padající tečovanou střelu na rohový kop.  Domácím se nakonec vytoužený a zasloužený vítězný gól podařilo vstřelit v 57.minutě, kdy se podruhé v zápase prosadil V.Melka po pěkném centru V.Šmata. Horažďovičtí už hosty do žádné vážnější šance nepustili a získali těsné, ale velmi cenné vítězství.

Chotěšov – Luby  2 : 2 (0 : 1)

Luby jely do Chotěšova pro bod a to se povedlo.Ještě minutu před koncem dokonce sahaly po vítězství.

Branky: Mundl(PK), Švátora

Sestava  Luby : Papež – Bendl, Szabó, Šafránek,Tomšík – Melichar (65.Pivoňka) ,Mundl, Bauer, Koželuh – Švátora ,Bulka ( 45.Šindelář)

Koloveč - Holýšov 0: 3 ( 0: 1)