OP minižáků – NÁSTAVBA o 1.-6.místo - poslední kolo : 31.5.

OP     M I N I Ž Á K Ů - NÁSTAVBA

OP MINIŽÁKŮ  skupina o 1.-6.místo

TITUL OBHÁJILA  PŘÍPRAVKA TJ SUŠICE

Poslední kolo se hrálo ve středu v okresním pře boru kategorie minižáků. V něm se definitivně rozhodlo o konečném pořadí na prvních třech místech. Sušice přesvědčivým vítězstvím nad ambiciózním týmem z Bolešin ve kterém nastupovalo pravidelně i několik dívek  si bez ohledu na odložené utkání s Kolincem zajistili prvenství talentovaní hráči TJ Sušice. Těm se podařilo obhájit loňské prvenství a stejně tak se podařilo obhájit druhé místo rovněž týmu Okuly Nýrsko, který v  souboji o toto místo porazil dramatickém zápase své vrstevníky z Klatov.Proti očekávání zakončili letošní ročník minižáci Horažďovic kteří poslední duel na domácím hřišti s oslabeným Kolincem nezvládli a ze zisku bodů se radovali hosté.

TJ Sušice A  - SK Bolešiny 6:1 (4:1)

Domácí bez ohledu na poslední odložené utkání které sehrají 1.června doma s Kolincem si tímto vítězstvím zajistili celkové prvenství v tabulce.

Branky za domácí : Medveděv Jurij 3, Novák Jaroslav, Chudý Jiří, Staněk David - ;

Rozhodčí: laik(nedostavil se rozhodčí Brůha)

Okula Nýrsko  - Klatovy 2:0 (1:0)

Obdobně jako utkání v Klatovech bylo klání v Nýrsku mezi oběma soupeři velkou bitvou. Domácím se vydařila úspěšná odveta která jim v konečném účtování vynesla druhé místo v tabulce a obhájili tak stejné umístění jako v minulém ročníku. Vítězství zajistil nejlepší střelec přeboru Patrik Kvítek.

Branky: 10. a 49. Kvítek Patrik

Rozhodčí: Krejčíř

FK  Horažďovice - Sokol Kolinec  1 : 2 (0 : 1)

Václav Vachuška

Hosté nastoupili oslabeni, ale o to s větší chutí bojovat. Hra domácích byla od počátku utkání nepřesná, plná individuálních i zbytečně překombinovaných akcí. Z této situace hosté vytěžili již ve 12. minutě první gól. Trápení na hřišti ukončil až konec prvního poločasu. Hosté povzbuzeni svým snažením srdečně bojovali i ve druhé půli a jednu z mnoho chyb domácích využili v polovině druhého poločasu ke vstřelení své druhé branky. Na to se snažili domácí odpovědět, ale odměna za snahu přišla až dvě minuty před koncem utkání, kdy individuální akci zakončil Aleš Vachuška. V tu chvíli jakoby se mužstvo domácích konečně probudilo, ale na změnu skóre už bylo pozdě. V poslední minutě se ještě o zakončení pokusil Jiří Motl, který měl šanci proměnit, ale brankář hostí byl lepší. Hosté zaslouženě vyhráli 2:1.

Branky : 48. Vachuška Aleš -  12., 39. Kratochvíl
Rozhodčí : Lupíšek
Diváků : 20, ŽK:  1 : 1