OP minižáků – NÁSTAVBA o 1.- 17.místo - 8.kolo : 13.-14.5.

.

OP     M I N I Ž Á K Ů - NÁSTAVBA

OP MINIŽÁKŮ  skupina o 1.-6.místo

TLAČENICE NA DRUHÉ MÍSTO

Jako velice  vyrovnaná  se rýsuje nástavbová část přeboru minižáků. Rozdělením do skupin o konečné umístění se tato vyrovnanost ještě zvýšila a velmi časté dvouciferné výsledky jsou skutečně výjimečné. Ve skupině o 1.-6.místo dominuje TJ Sušice, ale velká tlačenice je na druhé místo. Ve skupině o 7.-12.místo dominují fotbalové talenty z Janovic a skupinu o 13.-17.místo má pod kontrolou přípravka Startu Luby.

Okula Nýrsko  - Kolinec 6:1 (2:1)

V osmé minutě zavelel  domácí kanonýr Kvítek k nástupu a když o dvě minuty později zvýšil Toman na 2:0 nebylo pochyb o tom, kdo získá palmu vítězství.

Branky: 6.,38.Kvítek Patrik , 8.Toman Jaroslav,  48.Grassl Petr,41. Juraši Josef, 33.Janovský Petr,– 16.Kratochvíl Vít;

Horažďovice  - SK Bolešiny 3:1 (2:0)

Domácí nastoupili s vědomím favorita. Domácí drželi hosty větší část zápasu na jejich polovině a většinu akcí likvidovali už v centu hřiště. Přes obranu hostí bylo těžké přejít a první gól si nakonec vstřelili tečí obránkyně hosté sami již v 6. minutě. Domácí měli během prvního poločasu ještě několik rychlých - zejména sólových akcí, ale ty opakovaně končily na vyspělé obraně nebo na skvělém brankáři hostí. Do konce poločasu domácí ještě jednou skórovali, a to dorážkou Marka Hlaváče ve 21. minutě. Druhý poločas byl na straně domácích ve znamení experimentů v sestavě. Zahráli si všichni hráči a snad tato taktika vedla ke vstřelení jediného gólu hostí ve 37. minutě. Pro uklidnění hry vstřelil domácí Panuška ve 43. minutě po krásném centru Dumského ještě poslední gól a do konce zápasu se již nic nezměnilo.

Sestava domácích: Petržílka, Greger, Reisner, Květoň, Dumský, Pařil, Vachuška, Panuška, Hlaváč Marek, Hlaváč Milan, Motl, Pena, Dlouhý, Vrzal.

Branky: Panuška Václav, Hlaváč Marek, Hlaváč Milan - Bauerová Aneta;

Rozhodčí: Petržilka Jiří

Diváků : 40

Tabulka

1. TJ Sušice A         6    5   1   0  24 :  2    16 (  7)

2. Okula Nýrsko        6    4   0   2  12 :  7    12 (  6)

3. Horažďovice         7    3   2   2  13 :  8    11 (  2)

4. TJ Klatovy          6    3   1   2   8 :  8    10 (  1)

5. Kolinec             6    2   0   4  13 : 20     6 ( -6)

6. SK Bolešiny         7    0   0   7   2 : 27     0 (-12)

OP MINIŽÁKŮ  skupina o 7.-12.místo

FK Dukla Janovice - TJ Sušice B  4 : 0 (0 : 0)
Velmi pěkné utkání se zpočátku odvíjelo hlavně ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách. Ve druhé půli přidali domácí na důrazu před brankou hostí a sladkou odměnou byli čtyři nádherné branky.

Branky : 28 vlastní, 38 Hofman, 44 Diviš, 48 Gardoň
Rozhodčí : Beneš

Diváků : 20

FC Švihov   - Nalžovské Hory 7:3 (2:2)

Branky: Štengl Tomáš 3, Vrbecký Dominik 2, Čabrda Karel, Mazanec Jakub - Nauš Pavel 3; Rozhodčí: Haviar Štefan

Diváků : 30

Kašperské Hory  - Chanos Chanovice 2:6 (1:2)

Mužstvo hostí nastoupilo od počátku utkání ve zcela změněné sestavě. Důvěru trenérů dostala většina hráčů, kteří zatím pouze střídali. Přesto však měli hosté herní převahu a první půli vyhráli v poměru 2:1. Druhou půli nasadili hosté standardní sestavu a svojí herní převahu vyjádřili i góly. Domácí hrozili z rychlých protiútoků, nebezpečný byl zejména kapitán domácích Aleš Kůs. Byl však příliš osamocený a tak nedokázal porážce 2:6 zabránit.

Branky: Batěk David, Kůs Aleš - Kovář Roman 2, Chárová Nikola, Rada Lukáš, Soukup Petr, Klásek Jakub;

Rozhodčí: Bošek Petr

Diváků : 30

Tabulka

1. Dukla Janovice      5    5   0   0  30 : 10    15 (  9)

2. FC Švihov           5    3   0   2  22 : 15     9 (  0)

3. Nalžovské Hory      5    3   0   2  12 : 15     9 (  3)

4. TJ Sušice B         5    2   0   3   9 :  8     6 (  0)

5. Chanos Chanovice    5    2   0   3  13 : 13     6 ( -3)

6. Kašperské Hory      5    0   0   5   8 : 33     0 ( -9)

Pačejov  - So Mochtín 0:4 (0:3)

Hosté o výsledku rozhodli již v prvním poločase.Po přestávce se domácí zlepšili po taktické stránce a to se projevilo i na průběhu této části hry.

Diváků : 20

Branky: Matoušek Vítězslav 2, Smolík Zbyněk, Kozák Jaromír

Rozhodčí: Lupíšek

Dlouhá Ves  - Start Luby 0:5 (0:2)

Hosté nastoupili s odhodláním pokračovat ve vítězné sérii a to jim možná od samotného úvodu utkání svazovalo nohy. Trošku je uspokojil rychlý gól hned ve 2´ minutě, který dal samostatné akci Š.Bilíček. Do konce prvního poločasu byla hra vyrovnaná, domácí poctivě bránili a hrozili z rychlých protiútoků. Hosté nemohli najít správný recept na překonání domácí obrany s výjimkou krásné fotbalové akce na jeden dotek po ose P.Rajal - Š.Bilíček - K.Hessová, kde posledně jmenovaná pěknou střelou uzavřela brankové skóre prvního poločasu. Druhý poločas byl obdobou prvního, domácí bránili a hosté útočili do připravené obrany. Branky padaly opět jen po hezkých a připravených akcích, nejdříve J.Klika dorážel do prázdné brány vyraženou střelu a poslední dvě branky padly až v poslední minutě utkání, kdy po faulu na P.Rajala kopali hosté PK, ten proměnil Bilíček a hned po rozehrání následovala rychlá akce kdy po odražené střele hlavičkovala K.Hessové opět do prázdné brány.

Sestava VD Luby: T.Hrdlička - J.Kadlec, J.Hanus, J.Smolař - P.Rajal, K.Hessová - J.Klika, Š.Bilíček

střídali: A.Baka, Z.Volena, M.Šmíd

Branky: 2´, 50´(PK) Š.Bilíček, 14´, 50´ K.Hessová, 37´ J.Klika

Rozhodčí: Kohout Tomáš

Dohrávka  4.kola

Sokol Mochtín  -  FK Svéradice   8 : 0 (3 : 0)

Branky : 14,20,34.Matoušek Vítězslav  5,27,32.Smolík Zbyněk , 30.Kozák Jaromír , 40.Bejvl Jakub
Rozhodčí : Šot  Karel