Krajská soutěž žáků ,sk. B 21. kolo : 13.-14.5.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ  - „B “  JARO    2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

HORAŽĎOVICE PŘIVEZLY CENNÉ BODY

Nejlépe vyšel zápas 21.kola krajské soutěže žákům z Horažďovic  kteří dokázali zvítězit na půdě  třetího Holýšova. Hrádek bez svých opor již zřejmě nemá sílu na boj o první místo ani poslední Švihov na to aby konkuroval svým soupeřům. Poslední místo v tabulce švihovským již zůstane, ale je otázkou zda se jim podaří získat alespoň jediný bod v soutěži, když pasivní skóre (9:120) stále narůstá. V důležitém utkání pro týmy z Pošumaví které bojují ještě o záchranu je vysoké vítězství Nýrska nad sestupem ohroženou Kdyní.

Holýšov – Horažďovice   1 : 2 (1 : 2)

Michael  Forman

Horažďovičtí přijeli do Holýšova psychicky posíleni remízou s vedoucím celkem z Kolovče,které dosáhli v minulém kole. Byli si přitom vědomi, že je čeká velmi těžký zápas, neboť domácí Holýšov vyhrál na podzim v Horažďovicích a pohybuje se na prvních místech soutěže. Do dnešního zápasu však hosté vstoupili s odhodláním domácí potrápit a získat alespoň bod. O výsledku se rozhodlo už v prvním poločase, když první gól do domácí sítě vstřelil po krásném průniku a chladnokrevném zakončení P.Augustýn. Ihned po rozehrání horažďovičtí zaspali a jejich chybu domácí potrestali vyrovnávacím gólem. Za pár minut poté se však uvolnil R.Jedlička a krásnou křížnou střelou rozvlnil domácí síť podruhé. Do konce poločasu měli domácí ještě dvě šance na vyrovnání ale M.Kolář v horažďovické brance byl proti. Ten podržel své mužstvo i v druhé půli, když zachránil několik brankových příležitostí domácích a s přispěním celého mužstva nakonec cenný výsledek uhájil. Hosté

si svou bojovností a  vůlí po vítězství nakonec tři body doslova vydřeli.

Branky za hosty : 15 - Augustýn, 20 – Jedlička

Luby - Koloveč    0 : 1  (0:0)

Domácí sehráli s  první Kolovčí naprosto vyrovnanou partii.V poslední minutě utkání však hosté vstřelili vítěznou branku.

Sestava  Luby : Papež – Bendl, Szabó, Šafránek,Tomšík – Pivoňka ,Mundl,Nový,Koželuh –

Švátora ,Bulka ( 55.Melichar)

Sv.Hrádek  - Staňkov 1:1 (0:1)

Svatobor bez opor kanonýra  Schmirlera a tvůrce hry Kotába prohrával od 14.minuty. Zaslouženého vyrovnání se dočkali domácí v 54.minutě, kdy trestný kop zew 30 metrů který kopal Švech dorážel O.Matějka.

Branky: O.Matějka – Vágner

Sestava Svatoboru : Šíd – Švelch, Novosad, Boublík, Skála, Lísa, Kodýdek, Schwarz, Pena, Matějka, Křížek(36.Oliva)

Klatovy B – Mrákov  1 : 2 (1 : 1)
Branky : Voráč -  Dufek,Schoř
Rozhodčí : Mazán
Diváků : 20
Sestava Klatov:Bedrníček,Sysel,Jandečka,Lávička,Tokár,Brož J,Skala,Brož M,Uruba, Touš, Voráč(střídali:Samec,Vlček)

Švihov - Sušice  B  0 : 4 (0 : 4)
Branky: 10.26.Franěk,24.Ulrich,30.Chudý