Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko 19 . kolo : 29.-30.4.

OP  MLADŠÍCH ŽÁKŮ   OFS Domažlice  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Nýrsko -   Poběžovice  26 : 1 (11 : 0)

Hned od začátku utkání dali domácí najevo jak se bude zápas odvíjet. Hned v první minutě otevřel skóre zápasu Tomáš Bureš a do poločasu jich pak stačili nastřílet plných 11.

I po změnách do druhé půle dokázali domácí udržet nastavený trend a dostali skóre na 25:0. Pak se hostům v poslední minutě po povedeném brejku podařilo vstřelit čestný úspěch, ale hned po rozehrání a rychlém útoku uzavíral na konečných 26:1 domácí Tomáš Bureš.

Branky : Hvězda 8, György 6, Bureš T. 5, Holobradý 3, Raiser , Lepší, Kolář, Drobílek  1 – Fazekaš

Sestava Nýrsko: Juraši – Bureš Martin, Kolář, Lepší, Raiser – Bureš Tomáš, Hvězda, György, Kalivoda – Holobradý, Kvítek.Střídali: Hamamdžič, Kurc, Švehla, Drobílek

Rozhodčí : Husník

Luby - Koloveč   0 : 2 (0 : 2)
Rozhodly dvě individuální chyby domácích obránců, kterých nejlepší střelec hostí Benda své šance dokázal využít.. Domácí i přes převahu si žádnou stoprocentní možnost nevytvořili.

Branky : 7.a 18. Václav Benda
Rozhodčí : Radim Koura, Diváků: 50
Sestava Lub : Kardoš-Potužník, Mundl Karel, Kloupar, Rajalová - Jančová, Žiak, Nešpor-Jílek,Vlach,Bilíček. Střídal Strašek, Šafránek, Pavlík a Sukovatý.