Okresní přebor dorostu - nástavba o 1.-8. a 9.-14.místo 1 . kolo : 29.-30.4.

OP DOROSTU o 1.-8.místo  roč.2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

PRVNÍ PROHRA PAČEJOVA, PRVNÍ VÝHRA HRADEŠIC

Dva rozdílné týmy vzhledem ke svým kvalitám které předváděly v základních skupinách okresního přeboru si v prvním kole nástavbové části vedly rozdílně. Zatím co Pačejov poprvé v tomto ročníku prohrál, poslední ze skupiny B Hradešice si připsaly na své konto první vítězství ! Po započtení vzájemných zápasů mezi účastníky nástavby  o konečné pořadí byly stanoveny počáteční stavy tabulek. Do skupiny o 1.-8.místo si nejvíce bodů přenesl Pačejov(16), do skupiny o 9.-14.místo Sokol Nezamyslice a So Měcholupy(oba 9 bodů).

.

So Měčín - Dlouhá Ves 1:2 (1:0)

Remíza by vzhledem průběhu zápasu tomuto duelu slušela víc. První poločas vyzněl herně jednoznačně pro domácí, ale ze čtyř brankových příležitostí vytěžili pouze jedinou ve 38.minutě . Po přestávce byl úspěšnější favorizovaný soupeř kterému se podařilo v 52.minutě vyrovnat a pět minut na to vstřelit vítěznou branku.

Branky: Vladař Martin - Koštál Martin, Bachroň Miroslav;

Rozhodčí: Makula Miroslav; ŽK: 1:0 , Diváků: 30

So Mochtín  - Pačejov 2:0 (1:0)

První půle patřila hostům, ale výsledkem jejich převahy byla nastřelené břevno Ticháčkem ve 28.minutě.  Pak začali hosté chybovat v obraně a toho využil Mochtín ve 40. a v 58.minutě  Ngo Minh Tiep ke skórování.

Branky: Ngo Minh Tiep 2;

Rozhodčí: Krejčíř Karel; ŽK: 1:2 Diváků: 20

Janovice – Plánice  2 : 6 (1 : 2)

Domácí bez několika hráčů základní sestavy za které nastoupili žáci na svého soupeře nestačili. S pěti góly se blýskl hostující Martin Opatrný.

Branky: 19,Břečka, 77,Novák - 12,Brůha, 36,54,56,75,84,Opatrný
Rozhodčí:  Lang Jiří, Diváků : 30, ŽK 1:2

Okula Nýrsko  - Malý Bor 6:2 (3:0)

Domácí nechali ukolébat když vedli 4:0. Hosté snížili na 4:2 a vrátili se zpět do zápasu. Okula pak v druhé polovině závěrečné části znovu přidala a bezpečně dotáhla zápas do vítězného konce.

Branky: 10. a 63.Šlehofer , 65. a 85. Prodan Ondřej , .Pavlík Jaroslav, .Baláž Lukáš – 75.Jára, 65.Šoll;

Bolešiny - Rabí 1:1 (0:0)

Domácí mohli jít do vedení ve 42.minutě neproměnili pokutový kop. V 66.minutě naopak inkasovali a zisk bodu zachraňovali brankou Hesle dosažené dvanáct minut před koncem.

Branky: 78.Hess Petr – 66.Rada Jan;

Rozhodčí: Koura Radim;

ŽK: 1:0 ,Diváků :30

Měcholupy  - Hradešice 0:2 (0:0)

Měcholupy které si přenesly do soutěže  o konečné umístění ze základní skupiny nejvíce 12 bodů nastoupili pouze s deseti hráči a překvapivě  dopřáli hostům se radovat v prvního svého vítězství.

Branky: Petržilka Martin, Sebera Petr;

Rozhodčí: Husník Václav

Diváků: 20

Běšiny – Nezamyslice 0 : 1 (0 : 0)

Neúspěšnější tým z trojice účastníků základní skupiny B rozhodl o zisku třech bodů pět minut před koncem.

Branka : 85. Míčka Bohuslav

Rozhodčí : Lávička, ŽK 1:0