Dohrávky 1.B třídy sk.B - 26.4.

Žichovice Ž.Ruda 1:0 (1:0)

Po akci kdy putoval míč po ose V.Turek-Šimanovský –Chod  tento z bezprostřední blízkosti dopravil do sítě hostů Benedikt 1:0!  To běžela třetí minuta a vzhledem k tomu, že šlo o úvod zápasu, málo kdo tušil, že tento duel již další branky nepřinese. Vedoucí tým tabulky si v dalším průběhu vytvořil územní převahu. Z několika šancí mohl nejméně vyrovnat, když tu největší měl ve druhé půli nejlepší hráč hostů Bartůněk, jehož střela se odrazila od břevna a následná dorážka z kopačky tohoto kanonýra skončila na tyči domácí svatyně.

Branky: Benedikt;

Rozhodčí: Krutina; ŽK: 4:4 , Diváků :100

Přeštice B - Dl.Ves 2:0 (1:0)

Domácí využili možnosti posílit svoje záložní družstvo a to potvrdilo, že doma body v boji o záchranu nebude rozdávat. Hosté tak odmítli možnost v případě úspěchu se posunout na čtvrté místo tabulky.

Branky: Cvachouček, Havlíček;

Rozhodčí: Sedláček; ŽK: 2:4; ČK: 0:1

Mochtín Hradešice 0:1 (0:0)

Ozdobou tohoto Pošumavského derby utkání byli brankáři obou týmů. O výsledku vyrovnaného zápasu nakonec rozhodla střela Šaška

v 55.minutě. Míč trefil obránce Trocha, který ho smolně ztečoval za záda svého golmana Rajtmajera. Mochtín měl v závěru drtivý tlak, ale hosté se ubránili. Dohrávali v deseti bez vyloučeného Lávičky, v 85.minutě  Jarabicovu střelu zastavilo břevno.  Hradešice si vyměnily s domácími pořadí v tabulce , když postoupily s 26 body na 6.místo, Mochtín má o bod méně a je sedmý.

Rozhodčí Duchek, ŽK 2:4,ČK 0:1, 50 diváků, branka - vlastní