TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Klatovy B - D.Horšovský Týn  1 : 0  (1 : 0)
Rozhodčí : Husník
Diváků : 20

Kdyně-Start VD Luby  0 : 3 (0 : 1)
Domácí se dostali dvakrát přes půlku. Zápas se odehrával v režii hostí, kteří dali pouze 3 branky a řadu dalších příležitostí nevyužili.
Sestava Lub : Kardoš-Potužník, Nešpor, Kloupar, Rajalová - Jančová, Mundl Karel, Žiak -Johánek, Luňák, Vlach. Střídal Šafránek, Pavlík a Sukovatý.

Branky: Marek Johánek, Karel Vlach, Ondřej Sukovatý

Koloveč – Nýrsko    3 : 3 (0 : 1)

Domácí trenérská dvojice Vondra –Steiner  měla z důvodu marodky pěti  hráčů problémy s obsazením některých míst v sestavě. Domácí byli fyzicky vyspělejší, což se začalo projevovat viditelně v závěru zápasu, kdy Okule docházely síly. Do kabin k přestávce šli hosté s jednobrankovým vedením z 28.minuty brankou Tomáše Bureše.Možnost zvýšit měl Holobradý, který šel sám na brankáře, ale mířil vedle. Ve 33.minutě po levé straně unikl György, ale byl před pokutovým územím faulován. Sám postižený rozehrál trestný kop na T.Bureše a ten se nemýlil. Kanonýr hostů T.Bureš byl úspěšný ještě o dvě minuty později kdy zvýšil na 0:3. Hráčům z Nýrska ale začali vidielně ubývat síly a to napomohlo domácím k vyrovnání skóre. Navíc hosty výrazně podržel brankář Juraši, který zlikvidoval domácím nejméně tři další gólové příležitosti.

Branky za Nýrsko : Tomáš Bureš 3

Rozhodčí: Skála. ŽK 1:1.

Sestava Nýrsko: Juraši – Drobílek, Kolář, Lepší, Bureš M., Raiser, György, Bureš T., Ritschel, Kurc, Holobradý, (Hamančič, Grassl, Švehla)