OP M I N I Ž Á K Ů - NÁSTAVBA o 1. - 17.místo : 22.-23.4.

OP     M I N I Ž Á K Ů - NÁSTAVBA

V LUBECH ROZHODLA O VÝSLEDKU  KLÁRA HESSOVÁ

Již naplno se rozbíhají souboje v OP minižáků kde jsou účastníci rozděleni podle umístění v základních skupinách do skupin o celkové umístění . V nejsilnější skupině o 1.-6.místo dokázal jeden z favoritů na celkové vítězství kolektiv z Nýrska zvítězit tím nejtěsnějším rozdílem v Horažďovicích. Ve skupině o 13.-17.místo skončil rovněž jeden zápas tímto skórem. V Lubech zvítězili domácí nad Mochtínem brankou v poslední minutě kterou dala šikovná , hbitá a jak se zdá i prozíravá Klára Hessová když vypálila soupeři rybník přímo z rohového kopu!

OP MINIŽÁKŮ  skupina o 1.-6.místo

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Kolinec- Sušice  1 : 8 (0 : 5)

Domácí stále trápí velká marodka a to zejména u klíčových hráčů. Přesto nastoupili k utkání a byli důstojným soupeřem Sušice, která přijela v kompletní sestavě. Všichni hráči Kolinec bojovali a zaslouží si velkou pochvalu.

Branky: 42.Kotal Martin -  3.,4.,32. Tomáš Harant, 14.,18. Jiří Brabec, 21.,38. Jurij Medveděv
43. Ondřej Skubek
Rozhodčí : Jakub Klíma
Diváků : 20

FK Horažďovice - Okula Nýrsko  0 : 1 (0 :0)

Domácí hráči byli zřejmě překvapeni hrou týmu, se kterým se ještě nepotkali. Hra hostí byla daleko organizovanější a jednodušší a za konečný výsledek mohou domácí poděkovat zejména bojovné obranné dvojici Greger - Reisner a brankáři Petržílkovi. Velkou bojovnost z domácích předvedl Milan Hlaváč a z hostí Patrik Kvítek.

Branky : 32. Kalivoda
Rozhodčí : Mácal Roman
Diváků : 40

Sestava domácích: Petržílka, Reisner, Greger, Hlaváč Milan, Hlaváč Marek, Dumský, Květoň, Vrzal, Motl, Soukup, Berger, Panuška, Pařil, Pena

Bolešiny -  Klatovy  0 : 2 (0 :0)

Klatovští fotbalisté zahájili jarní sezonu prvním zápasem a hned vítězně. Po celou dobu měli velkou převahu, ale buď stříleli mimo branku a nebo jim ve snaze střelit gól zabránil výborně chytající domácí brankář. Po nerozhodném poločase se k odraženému míči dostal ve 39.min  nejmladší hráč na hřišti Kryštof Pavlík a svou premiéru v mužstvu minižáků oslavil prvním gólem. Za 5 minut se přímo z rohu trefil Jakub Jarošík a uzavřel skóre utkání na 0:2. v závěru předvedl pěkný zákrok Strnad a nedovoli hostům ani četný úspěch.

Sestava Klatovy : Strnad-Thomayer,Kozel,Procházka-Cibulka, Jarošík,Kučera -Valeš
Střídali:Toman,Pavlík,Dolanský,Sváček,Svoboda
Branky : 39.min Pavlík Kryštof, 43.min Jarošík
Rozhodčí : Makula Miroslav, Diváků : 40

Tabulka  2 .kola

1. Okula Nýrsko        2    2   0   0   3 :  1     6 (  6)

2. TJ Sušice A         1    1   0   0   8 :  1     3 (  3)

3. Horažďovice         2    1   0   1   5 :  1     3 (  0)

4. TJ Klatovy          1    1   0   0   2 :  0     3 (  3)

5. SK Bolešiny         2    0   0   2   0 :  7     0 ( -6)

6. Kolinec             2    0   0   2   2 : 10     0 ( -6)

OP MINIŽÁKŮ  skupina o 7.-12.místo

TJ Chanos Chanovice - Nalžovské Hory  1 : 2 (1 : 2)
Nemocemi oslabení domácí odehráli další smolný zápas. Hosté se z rychlého protiútoku dostali do vedení a dostali domácí na celou první půli do kolen. Přestože se domácím podařilo srovnat, hostům do konce první půle znovu zvýšili. Do konce první půle se hrál fotbal plný nepřesností a bez náznaku kombinace. Ve druhé půli vytvořili domácí tlak na obranu hostí, zlepšili kombinační hru, ale přes velké množství slibných šancí se jim nepodařilo skórovat. Zásluhu na tom měl zejména vynikající brankář hostí.

Branky: 15 min. Šebková   -  5 min., 19 min. Nauš
Rozhodčí : Staněk
Diváků : 40

Kašperské Hory Dukla Janovice 2:12 (1:7)

Branky: Krůs 2 - Diviš 6, Jandoš 3, Kotlan, Kroupa, Trefanec;

Rozhodčí: Brůha Radek

Diváků : 20

TJ Sušice B - FC Švihov   2 : 1(0 : 1)

Domácí začali dobře, lépe kombinovali, ale hned první útok hostí stačil na vstřelení golu hostů. Vrbecký dostal míč na své polovině obešel 3 domácí hráče a z úhlu prostřelil domácího brankáře. Sušičtí měli více ze hry, ale dělala jim problém větší fyzická vyspělost hostů.
Hned na začátku druhého pol. se domácím po skrumáži povedlo vyrovnat což jim dodalo ještě více elánu na zvrat utkání. To se jim povedlo ve 40 min když Sedláček dorazil rukou sražený míč hostujícím obráncem. Gol neplatil a kopala se penalta, kterou proměnil Sedláče. Hosté hrozili z brejků a po jednom z nich zachránil domácí brankář.
Sestava Sušice : Dlouhý, Havránek, Myslík, Barth, Sommer, Vítovec, Jerga, Kubinec, Lintner, Hubáček, Nový, Sedláček, Dohnal, Novák, Mrzena.

Branky : vlastní 26, Sedláček 40, -  Vrbecký Dominik 5
Rozhodčí : Brůha
Diváků : 50

Tabulka   2  .kola

1. Dukla Janovice      2    2   0   0  15 :  4     6 (  3)

2. Nalžovské Hory      2    2   0   0   3 :  1     6 (  3)

3. TJ Sušice B         2    1   0   1   2 :  2     3 (  0)

4. FC Švihov           1    0   0   1   1 :  2     0 (  0)

5. Chanos Chanovice    2    0   0   2   3 :  5     0 ( -3)

6. Kašperské Hory      1    0   0   1   2 : 12     0 ( -3)

OP MINIŽÁKŮ  skupina o  13. – 17.místo

STŘELCI  BRANEK

Svéradice Pačejov 0:0

Rozhodčí : Beneš

Start Luby So Mochtín 1:0 (0:0)

Domácí byli po celé  utkání lepším kolektivem, ale nemohlo se střelecky prosadit. O jejich zaslouženém vítězství rozhodla v poslední minutě Klára Hessová , když míč z její kopačky skončil k překvapení všech v mochtínské brance.

Branky: 50. Hessová Klára; Diváků: 20

Rozhodčí: Vondráček Václav