KP dorostu starší + mladší NÁSTAVBA 2 .kolo : 22. - 23.4.

KP DOROST  – STARŠÍ  – ročník  2005/2006

Klatovy  -  Sušice  -  7:0 (2:0)

Jiří Toman

Domácí nastoupili poprvé na jaře na svém hřišti na Hůrce ve druhém kole nadstavbové části proti Sušici. Domácí byli v tomto utkání jasným favoritem, což začali plnit od začátku utkání a již v 5. min. byl ve vápně faulován Popelka a nařízenou penaltu proměnil Presl 1 : 0. Domácí tato branka ukolébala, hráli hodně nepřesně a vázla kombinace. Šance Beneše a Vacovského se mezi tyče nevešli. Ve 27. min. vypálil z tr. kopu Presl, jeho dělovku brankář hostí vyrazil. Ve 30. min. zahráli domácí špatně ofsajd systém, hostující hráč šel sám na brankáře Hamhaltera, který zlikvidoval jeho slabou střelu. Ve 34. min. se individuálně prosadil Beneš, koncovka však byla nepřesná. Ve 36. min. po rohu Beneše hlavičkoval Vacovský nad bránu. Ve 41. min. po tr. kopu Beneše se již Vacovský hlavou nemíjel 2 : 0. Domácí končili poločas gólem a druhý poločas gólem opět začali, kdy po rohu Moser na zadní tyči nekompromisně skóroval 3 : 0. Šance Beneše a Matějky T. ke gólu nevedli, až v 60. min. po rohu Presla se prosadil hlavou Popelka 4 : 0. V  62. min. opět Popelka po přihrávce Presla přehodil hostujícího brankáře 5 : 0. V 65. min. po samostatné akci Presl zvýšil na 6. 0. V 73. min. utekl po pravé straně Voráček, před brankou našel volného Popelku, který svým třetím gólem v zápase uzavřel gólový účet zápasu na 7 : 0. V závěru utkání spálil dvě šance střídající Fait a v 90. min. Matějka D. přehazoval hostujícího brankáře, kterého na brankové čáře zastoupil spoluhráč. Hosté se ve druhém poločase do žádné šance nedostali.

Branky : Popelka 3, Presl 2, Vacovský 1, Moser 1
Sestava: Hamhalter - Čeleda, Vacovský, Moser, Lávička (67. Zoubek)- Voráček, Votípka, Matějka T.( 60. Matějka D. ), Popelka (75. Fait)- Beneš, Presl.
Rozhodčí : Hájek, ŽK 1:1
Diváků : 50

Trenér  TJ Klatovy Jiří Toman : „ Myslím si, že výsledek je pro hosty milosrdný, neboť jsme spoustu šancí neproměnili, nicměně s hrou svého mužstva jsem nebyl úplně spokojen. Měli jsme problém prosadit se v přehuštěné obraně hostů, prosadili jsme se však po standardních situacích, což se nám v jiných utkáních nedařilo. "

Domažlice  - 1.FC Plzeň 4:2 (2:2)

1. TJ Klatovy          1    1   0   0   7 :  0    50 (  0)           47

2. 1.FC Plzeň          1    0   0   1   2 :  4    39 (  0)           39

3. Jiskra Domažlice    1    1   0   0   4 :  2    38 (  0)           35

4. SSC Bolevec         0    0   0   0   0 :  0    27 (  0)           27

5. TJ Sušice           1    0   0   1   0 :  7    16 (  0)           16