Česká divize starších a mladších žáků : 22.-23.4.

ČESKÁ DIVIZE   Ž Á C I  – STARŠÍ  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Písek – Klatovy  1 : 0 (1 : 0)

Klatovské mužstvo neproměnilo řadu šancí a přesto,že bylo herně lepší body nepřivezlo.

Branka :  Sodlo
Rozhodčí : Benedikt
Diváků: 50
Sestava Klatov:Korba,Kazmirčík,Štastný,Brož,Křížek,Kejha,Čipera,Pojar,Janda,Klásek,

Rejtar (Maštera,Kološ,Kovařík)

ČESKÁ DIVIZE   Ž Á C I   – MLADŠÍ   – ročník  2005/2006

Písek – Klatovy   1 : 1 (0 : 1)

Ludvík Fremut

Klatovy se favorita nezalekly a od prvních minut hrály se soupeřem vyrovnanou partii. V 15´ přečetl přihrávku domácích Lukeš, získal míč a přes otevřenou obranu se dostal až před brankáře, kterého chytrou střelou k tyči překonal a dostal hosty do vedení. Hosté se následně stáhli ke své brance a začali nesmyslně bránit jednobrankové vedení. Z tlaku však domácí nevytěžili ani jeden gól. Začátek druhého poločasu byli domácí hráči opět lepší, ale srovnat skóre se jim nepodařilo. Klatovy udělali změnu v sestavě a začali soupeře přehrávat, ale i  když měli více ze hry branku vstřelili domácí. Z brejkové situace se píseckým podařilo získat rohový kop, z kterého následně vytěžili vyrovnávací branku. Konec zápasu poznamenala velká průtrž mračen, hrálo se skoro v neregulérních podmínkách. Hostům déšť  vyhovoval, vypracovali si i příležitosti, kterými mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale štěstí stálo

tentokrát při domácích.
Branky : Jelínek - Lukeš
Rozhodci : Benedikt
Diváků : 50
Sestava  Klatovy : Štěpán, Ulrych, Rendl, Zedek, Bálek, Raišl, Valeš, Lukeš, Lužný (38´ Jelínek), Kubaň, Ráb

Trenér TJ Klatovy Ludvík Fremut :  Kluky musím za velice bojovný výkon hlavně v závěru utkání pochválit, hrálo se za velice špatných povětrnostních podmínek, ale ani počasí jim nevzalo chuť po vítězství. Zápas poznamenal dle mého nepřesný výkon rozhodčího, který několikrát změnil výroky pomezních rozhodčích hlavně v krizových situacích pro domácí.“

Klatovy - FC Rokycany  2 : 5  (2 : 3)

V dohrávce podlehli mladší žáci Klatov FC Rokycany 2:5 i když vedli 2:0. Ve vyrovnaném souboji otevřel dvěma brankami v 21´a 25´ Lukeš, který zužitkoval přihrávky Kubaně a Ulrycha. Nedůrazem a chybami v obraně domácí o vedení během tři minut přišli, nebyli schopni pokrýt kapitána hostí Šponera, který v 27´, 29´ a 30´ otočil skóre v prospěch Rokycan. Šanci vyrovnat promarnil na začátku druhého poločasu Ráb a hosté z protiútoku opět Šponerem zvýšili vedení. Stejný hráč byl i u poslední branky, hosté v 45´ pojistili vedení a odvezli z Klatov tři body

Branky za domácí : Lukeš 2
Sestava: Štěpán, Bálek, Ulrych, Rendl, Valeš, Raišl, Lukeš, Jelínek (21´ Lužný), Černý (31´ Kurc), Kubaň (48´ Bláha), Ráb