Krajská soutěž dorostu ,sk. A 16 . kolo : 22.-23.4..

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  DOROST-„A“– podzim 2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

LUBY PŘIŠLY O BODY I O HRÁČE

Smolný zápas odehráli dorostenci Startu Luby na domácím hřišti. V duelu s O záchranu bojujícím Hrádkem přišli nejen o tři body, ale  také o dva zraněné hráče.

FK Svéradice - TJ Dobřany 2:2 (1:0)

Domácí měli do utkání raketový nástup a již ve 4. minutě šel Vlček sám na branku a přesně zakončil. Hostující lídr tabulky pak přidal na tempu, ale svéradičtí pozorně bránili a z brejků se snažili přidat další trefu. Nejblíže k ní měl ve 31. minutě pronikající Valach, ale obrana hostů jeho pokus na poslední chvíli zblokovala. Svéradice pak zaspaly úvod druhého poločasu a ve 47. minutě se hostům zásluhou hlavičky Žitníka podařilo vyrovnat. Po vstřelené brance byly Dobřany aktivnější, domácím začali postupně docházet síly. Více jak čtvrthodiny před koncem si navíc Tichý nešťastně nastřelil míč při odkopu v pokutovém území do vlastní ruky a hosté dostali možnost zahrávat pokutový kop, který Podmadský s přehledem proměnil. S blížícím se závěrem to již vypadalo, že Dobřany kontrolují výsledek a další změnu skóre nepřipustí. Nicméně tři minuty před koncem váhal dobřanský obránce s odkopem, až mu jej vypíchl Vlček a vzápětí byl v pokutovém území faulován. Taktéž domácí exekutor Prokopec nedal z nařízené penalty brankáři šanci a srovnal skóre na konečných 2:2.

Branky: 4. Vlček Jakub, 87. Prokopec Zdeněk (PK) - 47. Žitník, 73. Podmadský (PK)

Rozhodčí: Beneš Zdeněk, ŽK: 4:2, Diváci: 30

Sestava FK Svéradice: Dufek - O.Kulhánek, Švec, Tichý, Martínek - Polena (72.M.Makovec), Prokopec, Š.Kulhánek, L.Pavlovský - Vlček, Valach (86.V.Větrovec)

Strážov  - Horažďovice    2 : 1  (1 : 0)

Ve vyrovnaném utkání  se radovali ze zisku bodů šťastnější domácí. Do kabin k poločasové přestávce odcházeli s jednobrankovým náskokem . Po vedení je poslal  Jakub Hosnedl , který svůj průnik z levé strany zakončil umístěnou střelou placírkou k pravé tyči podle vybíhajícího brankáře hostů . V druhé půli převzali aktivitu hry  na své kopačky hosté, ale byli to opět domácí kteří  Jakubem Hosnedlem po ojedinělém závaru před horažďovickou brankou  vydařeným lobem zvýšili na 2:0. Šanci hostům vrátit se zpět do zápasu dal při výkonu od branky domácí obránce , který pokud by byl pod drnem krtek, tak by ho vykopl, ale míč z jeho kopačky dolétl před pokutové území kde se ho zmocnil Stanislav Pavlovský a zcela s přehledem snížil na 2:1. Do konce zápasu se domácí museli obávat o výsledek a to se jim při velké dávce štěstí podařilo. Možnost zvýšit měl z brejku Chalouš, ale jeho střela z pravé strany skončila na spojnici soupeřovy branky. Po závěrečném hvizdu nepochopitelný zkrat domácího Podaného potrestal rozhodčí Vizingr po právu červenou kartou. Extempore ke kterému došlo při odchodu do kabin a následné oprávněné rozčarování vedoucích hostů no commend

Branky : Hasnedl  Jakub – Pavlovský Stanislav

Diváků : 30, ŽK : 3:1, ČK 1:0(po utkání Podaný).

Rozhodčí : Vizingr

Luby – Hrádek   0 : 1 (0 : 1)

Domácí na tvrdou hru doplatili dvěma vážnými zraněními, když hůře skončil jejich útočník po střetu s brankářem se zlomenou  nohou v sanitce záchranné služby. Smutek na straně domácích, radost na straně hostů, když poprvé   na jaře získali venku  plný  bodový zisk.

Rozhodčí : Pressl

Kdyně – Švihov 3 : 0 (1 : 0)

Paradoxně měli  hosté znatelnou převahu, ale branky dávali pouze domácí.

Rozhodčí : Špoták.

Sestava Švihov : Zdráhal Luboš, Kovářík, Suchý, Šrámek, Patočka, Zdráhal Jan, Bureš K,.Cihelka, Dolejš, Kašpárek(Štych, Beránek)

Tabulka po 18.kole

1. Holýšov            17   12   3   2  54 :  6    39 ( 12)

2. Dobřany            16   11   3   2  44 : 19    36 ( 12)

3. Staňkov            17   10   2   5  55 : 33    32 (  5)

4. Luby               17    8   3   6  28 : 23    27 (  0)

5. Horažďovice        18    8   3   7  30 : 27    27 (  0)

6. Přeštice           16    8   3   5  33 : 31    27 (  3)

7. Kdyně              17    7   3   7  29 : 33    24 ( -3)

8. Svéradice          18    6   4   8  35 : 39    22 ( -5)

9. Mrákov             17    6   1  10  33 : 31    19 ( -5)

10. Švihov             17    6   1  10  28 : 36    19 ( -2)

11. Postřekov          16    5   3   8  28 : 47    18 ( -6)

12. Hrádek             17    4   4   9  15 : 33    16 (-11)

13. Nepomuk            17    4   3  10  20 : 47    15 (-12)

14. Strážov            16    3   4   9  17 : 44    13 ( -8)

Příští kolo

Mrákov    - Luby                       SO                               29.04           10:00

Staňkov   - Kdyně                     NE                               30.04           10:00

Švihov      - Postřekov               SO                               29.04           10:00

Nepomuk                                   - Strážov                     SO 29.04    10:30

Horažďovice-Svéradice             NE                               30.04           10:00

Dobřany  - Holýšov                   SO                               29.04           10:00

Přeštice    - Hrádek                   SO                               29.04           14:45