Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko . kolo : 8.-9.4.

OP  MLADŠÍCH ŽÁKŮ   OFS Domažlice  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Stará Bělá – Nýrsko   2:3(0:2)

Hostující mužstvo Nýrska odcestovalo bez několika nemocných opor na další mistrovské utkání. I z dvěma brankáři se sešlo trenérům přesně jedenáct hráčů. I přes tyto problémy se hosté ujali již ve druhé minutě vedení a v 8.minutě to zásluhou Tomáše Bureše bylo 2:0 pro Nýrsko. Pak ovšem domácí přidali a vytvořili si několik brankových příležitostí. Ty likvidoval hostující brankář a když už byl překonán zastoupila ho tyčka jeho branky.

Domácím vyšel nástup do druhé půle a hned ve 35.minutě vstřelili kontaktní branku. Hosté pak však opět dokázali zvýšit obrátky a podařilo se díky individuální akci Michala Hvězdy domácím odskočit opět na dvě branky to běžela 47.minuta. jenže pak hostům jako by odešli fyzické síly a do hry se vrátili domácí. Ti ještě zdramatizovali vývoj utkání 6.minut před koncem kdy se jim opět podařilo vstřelit kontaktní branku. Jenže hostující hráči dokázali jednobrankové vedení již uhájit.

Branky Nýrska: Hvězda Michal 2, Bureš Tomáš.

Rozhodčí: Špoták Rudolf st.

Sestava Nýrsko: Hamamdžič – Bureš Martin, Ritschel, Lepší, Raiser – Bureš Tomáš, Hvězda, György, Kalivoda – Kurc, Grassl.

Horšovský Týn - Luby  1 : 0  ( 1:0 )

Jediná přímá střela na branku rozhodla o vítězství domácích.Luby,kterým pro nemoc chybělo několik hráčů, v první půli zahodily dvě gólové šance,jinak bylo utkání vyrovnané.

Sestava  Luby : Papež – Tomšík, Szabó, Šafránek, Kubát – Pivoňka ( 50.min.Bendl),Mundl, Nový,Koželuh – Švátora, Bulka