Klatovský dorost Sušici moc nepomohl

K  dohrávce 16.kola krajského přeboru dorostu museli dorostenci TJ Klatovy cestovat za utkáním kterém měli mít výhodu domácího prostředí až do Velkých Hydčice.

Zatím co starší dorost potvrdil svoje postavení v tabulce a zaslouženě získal očekávané tři body, mladší dorost po prohře v Domažlicích pouze remizoval . Tím že se dělil o body s největším soupeřem TJ Sušice v boji o páté místo které by zajistilo účast ve finálové části  mezi nejlepšími pěti týmy z kraje  příliš  sušické vrstevníky nepotěšil. Těm nezbývá nic jiného, než v páteční dohrávce ve Stříbře bodovat a uhrát si nejdůležitější body v rozhodujícím vzájemném zápase který se uskuteční v sobotu v Tachově !!

KP DOROST  STARŠÍ  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Klatovy  - Tachov  4 : 0 (3 : 0)

Na hřišti ve Velkých Hydčicích  přestože se  hrálo se za neustálého deště se sněhem bylop hřiště ve velice dobrém stavu. Domácí nastoupili oslabeni o nemocného Duchka a Votípku , se sebezapřením ( zraněné koleno ) nastoupil Presl a po nemoci Tribula.

Od začátku se domácí pustili do svého soupeře .Rychlým přechodem do útoku dělali hostující  obraně velké problémy . Ve 3´- se Vacovský ještě zastřeloval , ale v následující 4´- po rohovém kopu Beneše z pravé strany se již nemýlil - střelou k tyči se ujali vedení  1 : 0 .V následujících minutách si vytvořili výraznou převahu . Voráček,Beneš,Tribula ani Matějka však své příležitosti nedokázali využít na změnu skóre . To se podařilo až ve 37´- kdy Matějka našel Beneše a ten nezaváhal - 2 : 0 . Skóre se opět měnilo před přestávkou ve 43´- kdy Beneš zatáhl míč po pravém křídle a našel ideálně ve vápně Tribulu , který hlavou upravil konečný účet prvního poločasu - 3 : 0 . Druhý poločas byl přesným obrazem střední části toho prvního . Množství trestuhodně zahozených příležitostí domácích hráčů ze stálé převahy nevedlo ke změně skóre. V 67´- nebyla uznána branka Preslovi pro postavení mimo hru ,přestože vybíhal z vlastní poloviny do brejku od Beneše . Poslední branka padla v 72´- kdy po faulu na Presla ve vápně byl nařízen pokutový kop , který bezpečně proměnil Vacovský . Domácí poté již nikam nepospíchali a šetřili síly na další utkání  .

Sestava : Hamhalter -Fait,Vacovský,Moser (70´-Bouberle),Čeleda - Voráček, Sysel, Matějka, Popelka - Beneš,Tribula (60´- Presl)  - náhradníci Zazvonil ,Blumentritt.

Branky : Vacovský  2, Beneš, Tribula
Rozhodčí : Pressl, ŽK  1:0, ČK 0:0