MLADŠÍ PŘÍPRAVKA TJ SUŠICE VYHRÁLA TURNAJ BEZ ZTRÁTY BODU

Fotbalový turnaj  mladších přípravek uspořádala TJ Sušice. Ve sportovní hale v Sušici  za účasti  pěti mužstev se hrálo systémem každý s každým s hrací dobou 1x15 minut.  Všichni zúčastnění zaslouží pochvalu za bojovnost i za pěknou kombinační hru i za hru fair play. A tak jediným negativem turnaje je neúčast TJ Klatovy, kteří pro malý počet hráčů svou účast odvolali hodinu před začátkem turnaje.

Výsledky :

Sušice B-Sušice A   0   : 3

Branky : Sedláček 2, Myslík

A mužstvo se brzo vedoucí gól, ale pak se prosadili až závěru utkání.

Strakonice-Písek    4    : 1

Branky : Narovec 2, Bartoš 2- Grobár

Sušice B-Strakonice   0: 1

Branka : Vávra

Mladíci statečně soupeři vzdorovali, a měli i šanci na vyrovnání.

Písek -Blatná  0: 2

Branky : Maňaska, Kůst

Strakonice-Sušice A   0: 1

Sedláček

Sušičtí hráli pěknou kombinační hru a už ve druhé minutě dali vedoucí gól. Pak se začali spíše prosazovat individuálně a svou převahu tím ztratili. A až do konce se hrál vyrovnané utkání.

Blatná-Sušice B   2: 0

Branky :  Pinc 2,

Mladíci opět statečně vzdorovali, ale udělali dvě chyby. Soupeř je využil a vyhrál.

Sušice A-Písek 7:3

Branky : Sedláček 6, Vítovec

V bohatém utkání brzy Sušice vedla 3 : 0. Písek dvěma góly snížil na rozdíl jedné branky. Pak domácí opět přidali a dali další 4 bramky a zaslouženě vyhráli.

Strakonice-Blatná 2: 1

Branky : Zušťák, Narovec - Michálek

Písek-         Sušice B  5: 1

Branky : Hudák, Forejt 2, Grobár 2, Sommer

Sušickým se této utkání v obraně moc nepovedlo a tak vysoko prohráli. Ale po pěkně zahraném rohovém kopu dali svůj jediný gól.

Blatná        -Sušice A  0:1

Branka : Sedláček

V posledním utkání stačilo domácím k vítězství v turnaji remíza. Ale fotbal se má hrát vždy na vítězství. Sušičtí měli několik velkých brankových příležitostí, využili však pouze jednu.