I v pátém zápase nenašli fotbalisté z města na Otavě přemožitele

I v pátém zápase nenašli fotbalisté z města na Otavě přemožitele

SUŠICI  NEZASTAVIL   ANI   DOMÁCÍ   PÍSEK

Ze soustředění z  Plánice si odskočili fotbalisté TJ Sušice do Písku kde absolvovali v pořadí již pátý zápas v rámci zimního turnaje Platan Cup . Soupeřem jim byl třetí  tým tabulky jihočeského krajského přeboru  domácí Písek.

PÍSEK – SUŠICE    2 : 5 (2 : 2)

Ve vyrovnaném prvním poločase šli do vedení domácí ve 13.minutě brankou z pokutového kopu. Sušici se podařilo vzápětí po rozehrání vyrovnat P.Cihlářem který zužitkoval  přihrávku od Bernarda. Ve  26.minutě  prošel středem obrany opět P.Cihlář  a tvrdou střelou po zemi  rozvlnil síť soupeře podruhé. Po přestávce se vzhledem k zátěži sušických fotbalistů očekával útlum, ale opak byl pravdou. Nejenže nedovolili domácím skórovat, ale sami v posledních dvaceti minutách rozhodli o svém přesvědčivém vítězství. V 70.minutě vysunul Votava Kočího a ten sám před brankářem  nezaváhal 2:3.  O sedm minut později unikla obraně soupeře dvojice Strnad –Kočí.Na konci této akce byl Strnad, který dokázal dopravit do sítě vyražený míč po střele Kočího. V 87.minutě si  Kočí  vše vynahradil, když dokázal proměnit přihrávku od J.Cihláře a upravil na konečných 2:5.

Branky : 14.26. P.Cihlář, 70.,87.Kočí, 76.Strnad.

Soupiska TJ Sušice: Kimdelman(Míček) – Kodýdek, Hoda, Votava, Sládek, Bernard, Hrach, Cihlář J., Hubáček, Kočí, Strnad, Cihlář P. Trenér L. Vašica.