Sušice přivezla z Písku druhou remízu

Sušice – Vodňany   2 : 2 (2 : 1)

Druhé utkání  na umělé trávě zimního turnaje  v Písku s účastníkem krajského přeboru jihočeského kraje.

Sušice stejně jako v prvním utkání s týmem z Dražic vedla brankou Pavla Cihláře, který již ve čtvrté minutě dokázal  zužitkovat centr Tomáše Marka krásnou střelou z voleje pod břevno.Ve 31.minutě se octl sám před brankou Bosňan Kočí a zvýšil na 2:0. Soupeř v dalším průběhu z minima dokázal využít maximum a ze standardních situací ve 41. a 65.minutě vytěžil vyrovnání. Hráči z města na Otavě po mírné převaze v prvním poločase si ve druhé části dokázali vytvořit místy až drtivou převahu, ale výsledkem převahy po přestávce bylo patnáct střel  a dvě nastřelené tyče Hubáčkem a Tomášem Markem .

„Je dobře, že se kluci dostávali v tomto zápase do šancí, škoda jen jejich neproměňování. I přes druhou remízu můžeme být  ve srovnáním s úvodním zápasem s výkonem mužstva spokojeni“ zhodnotil vystoupení TJ Sušice v tomto duelu manažer týmu Milan Koželuh.

Sestava TJ Sušice : Kindelman(46.Míček), Kodýdek(46.L.Marek), Hoda, Sládek (46.Bernard) , T.Marek, Prchlík, Hrach, J.Cihlář,(46.Votava), Hubáček, P.Cihlář, Kočí.

Branky : 4.P.Cihlář, 31.Kočí.