KP dorostu starší + mladší 15 .kolo : 19.-20.11.

KP DOROST  – STARŠÍ  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

KLATOVŠTÍ DOROSTENCI JSOU V KRAJI NEJLEPŠÍ

Ten kdo pozorně v průběhu podzimu sleduje nejvyšší krajskou soutěž dorostu může potvrdit, že výsledky klatovských dorostenců byly v průběhu podzimu obdivuhodné a díky tomu jsou v obou věkových kategoriích  na čele tabulek kde také přezimují. V předehrávce 15. kola  se potýkaly  z důvodu onemocnění několika hráčů s problémy  v hráčském kádru. V duelu starších dorostenců narazil lídr tabulky na  tým, kterému se v poslední době dařilo a tak se očekával velký boj,který zvládl. Úspěšní byli i jejich mladší spoluhráči a společně si stále udržují dvanáctibodový náskok. Vítězný  dvojzápas absolvovala rovněž  TJ Sušice. Před zbývajícími třemi jarními koly které rozdělí KP na souboje o první až páté místo a o šesté až desáté místo ve kterém se bude bojovat o sestup  si stále udržují dorostenci z města na Otavě šanci bojovat v první skupině od které je ze šestého místa dělí pouhé dva body.

SSC Bolevec - Klatovy  1 : 6 (1 : 1)

Jiří Toman

Do první velké šance se ve 3. min.  dostal Beneš, kterému střelu zblokoval domácí hráč. Ve 12. min. zlikvidoval střelu domácích Hamhalter, hostujícímu Tribulovi se vedlo stejně. Na obou stranách pak bylo několik střel, které buď brankáři chytili nebo šli vedle. Do vedení šli domácí ve 31. min., kdy centr po zemi dorazil Humpál 1 : 0. Ve 36. min. střela Beneše šla těsně vedle domácí branky. Hosté se dočkali vyrovnání ve 42. min. , kdy střela z tr. kopu Vacovského skončila za zády domácího brankáře 1: 1. Ve 48. min. šel sám na brankáře ze strany Beneš, domácí brankář však střelu chytil. V 58. min. si naběhl na roh Beneše Fait, který nezadržitelně skóroval 1 : 2. V 60. min. mohl zvýšit Presl, ten však z pok. kopu trefil tyč. V 62. min. unikl aktivní Beneš, jeho střelu vyrazil brankář na roh. V 69. a 73. min. přišli chvíle Tribuly, který po přihrávkách Beneše dvakrát z lévé strany skóroval. Domácí ve druhé půli byli pod tlakem hostujícího družstva, takže se do šancí prakticky nedostávali. V 78. min. se Beneš po rozehraném rohu, dával prudký balon po zemi, který prošel až do brány. V 81. min. po nejhezčí akci utkání po ose Beneš- Moser a jeho centr z voleje dokončil Voráček. V 85. min. hosté zvolnili, což domácí mohli potrestat, hosty však

podržel brankář Hamhalter. Vítězství hostů však bylo zasloužené.
Branky : Humpál - Vacovský, Fait, Tribula 2, Beneš, Voráček
Klatovy :  Hamhalter - Votípka, Vacovský, Fait, Duchek - Voráček, Sysel ( 75. Moser,), Matějka T.(82. Čejka). - Presl , Beneš
Rozhodčí : Niedermayer,  ŽK : 1:1

TJ Sušice  - SK Doubravka     3 : 0(1 : 0)

Duel  dvou sousedů v tabulce skončil  bezpečným vítězstvím domácích . Těm se podařilo  posunout se z posledního místa v tabulce na které sestoupili v minulém kole. Přes zimní přestávku nyní přezimují na  8.místě.

Branky : Pavlík 2, Niebauer(PK)
Rozhodčí : Hájek

Tabulka KP starší dorost po 15.kole

===================================================================

1. TJ Klatovy         15   13   2  0   66 : 13    41 ( 23)

2. Ji Domažlice       15   10   2  3   49 : 27    32 ( 11)

3. 1.FC Plzeň         15   10   0  5   39 : 25    30 (  6)

4. SSC Bolevec        15    7   2  6   40 : 34    23 ( -1)

5. FK Tachov          15    6   3  6   31 : 30    21 ( -3)

6. B. Stříbro         15    6   0  9   25 : 49    18 ( -3)

7. Prazdroj           15    5   2  8   37 : 45    17 ( -7)

8. TJ Sušice          15    4   1 10   19 : 49    13 (-11)

9. SK Doubravka       15    3   2 10   16 : 43    11 (-10)

10. S. Košutka         15    2   4  9   24 : 31    10 (-14)

SSC Bolevec - Klatovy   0 : 1 (0 : 0)

I přes velkou marodku hostů  se  jim podařilo na Bolevci vyhrát. V závěru  podzimní části nevychází  klatovským mladším dorostencům koncovka a ani tento zápas nebyl výjimkou. Šťastnou , vítěznou branku vstřelil  v 56.minutě Čejka.

Branka : Čejka
Rozhodčí : Niedemayer
Diváků:  50, ŽK 0 : 2
Klatovy: Blumentrit,Zazvonil,Moser,Zoubek, Lávička,Sýkora,(Klásek)Pavlík,Boubrle, Matějka(Pojar)  J.Čejka,Oliva( Výtisk)

TJ Sušice  - SK Doubravka     4 : 0 (1 : 0)

Mladší dorost  TJ Sušice patří v krajském přeboru v průběhu podzimu mezi nejlepší a čtyřbrankovým vítězstvím  si pojistil čtvrté místo v tabulce.

Branky : Brož, Farták, Míčkal, Kubů(PK)