Krajská soutěž žáků ,sk. B 13 . kolo : 13.-14.11.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ   skupina B  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

SVATOBOR NEJVĚTŠÍM PŘEKVAPENÍM PODZIMU

O víkendu čekal na účastníky krajské soutěže žáků cíl v podobě posledního kola podzimu. Hrádecký Svatobor v domácím prostředí sice vyhrál pouze o jedinou branku. Ta byla v pořadí v soutěži jubilejní padesátá a dal jí nejlepší střelec týmu David Schmirler. Skóre 50:10 a zisk 34 bodů znamená výborné druhé místo v tabulce s náskokem na třetí TJ Klatovy B devět bodů  a ztrátu pouhých třech bodů na první místo! Oproti předcházejícím dvěma ročníkům měl tento podzim daleko lepší Start Luby a pokud takto bude pokračovat, pak by tentokráte sestupové starosti mu měly být cizí.  Těm se zřejmě s velkou pravděpodobností již nevyhnou žáci FC Švihov končí tabulku na posedním místě bez jediného bodového zisku.

Horažďovice - Sušice B  4  : 0 (2 : 0)

Michal Forman

Hosté přijeli do Horažďovic oslabeni, jelikož  jejich první tým  hrál současně v Domažlicích a tak měli domácí cestu ke třem bodům usnadněnou. Hned od úvodu utkání začali také hrát aktivně a po několika nevyužitých šancích Macounem a kapitánem domácích Vachuškou, se nakonec střelou pod břevno prosadil v 17.minutě nejlepší hráč domácích Václav Šmat. Potom musel dvakrát, po rychlých brejcích hostů, zachraňovat domácí golman Jakub Petržílka. Další šanci domácích proměnil ve druhý gól Macoun a uklidnil tak domácím hru a ti až do poločasu byli častěji u míče. Ve druhém poločase domácí uspokojeni náskokem polevili a tak hra upadla do průměru. Přesto domácí dokázali ještě dvakrát skórovat. Nejprve se po pěkné individuelní akci prosadil Nauš, když konečně dokázal proměnit svoji druhou šanci. Poslední gól vstřelil Šmat, avšak za přispění jinak velmi dobře chytajícího hostujícího golmana.

Branky : 17. ,65. Šmat, 27. Macoun, 56. Nauš
Rozhodčí : Blaheta Josef
Diváků : 30

Svatobor Hrádek – Kdyně   1 : 0 (0 : 0)

Po vyrovnaném prvním poločase domácí soupeře po přestávce přitlačili. Výsledkem jejich převahy je vítězná branka kterou dal po individuální akci David Schmirler. Tentýž hráč mohl vedení Svatoboru ještě zvýšit, ale z pokutového kopu již nebyl tak úspěšný.

Branka : 52.Schmirler D.

Rozhodčí : Hájek

Klatovy B – Chotěšov  4 : 2 (4 : 1)

Klatovy rozhodly o vítězství již v prvním   poločase a i přes převahu v další části hry nedokázaly i vyjádřit převahu brankami . Po vystřídání hráčů se utkání vyrovnalo.

Klatovy : Bedrníček,Klásek,Lávička,Kološ,Jandečka(45 .Vlček) Uruba (62.Valeš) Čipera (45.Samec) Brož Martin(36.Brož Jan)Výtisk(36 .Tokár)Pojar Voráč
Branky : Pojar,Voráč,Výtisk Kološ -  Kubík,Pechanič
Rozhodčí : Lažánek L.
Diváků : 50

Švihov - Luby  1 : 5 (1:1)

Ve vyrovnaném prvním poločase se domácí ujali vedení po rohovém kopu, z přímého kopu však nádhernou střelou vyrovnal kapitán hostů Jirka Nový.Druhý poločas byl pak jednoznačnou záležitostí hostů,kterým se podařilo vstřelit ještě čtyři góly.

Švihov : Sláma-Bříza,Patočka,Kašpárek,Duchek,Bittner,Blohman,Neubauer,Špeta, Hůrka, Bureš .Střídali:Pek,Janeček,Staněk

Luby :Šindelář(36.Papež)  – Kubát(60.Melichar), Szabó, Šafránek,Tomšík(57.Pivoňka)  – Sýkora, Bauer, Nový,Koželuh –  Mundl(57.Špaček),Švátora(60.Bendl)

Branky :  Neubauer -  2  Nový(1x PK),Mundl,Švátora,Melichar.

Rozhodčí : Harmady

Holýšov – Nýrsko  4 : 1 (2 : 0)