KP dorostu starší + mladší 12 .kolo(13.hrané) : 5.-6.11

KP DOROST  – STARŠÍ  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

PRAZDROJ POSLAL SUŠICI KE DNU

Ve dvanáctém a celkově třináctém hraném zápase podle očekávání převálcoval favorit přeboru TJ Klatovy  na svém hřišti hosty ze Stříbra. O dobrém morálce i výkonnosti svěřenců J.Tomana a V.Zahradníka(straší) a Stanislava Trnky(mladší dorost)  svědčí, že nastříleli hostům  v obou zápasech 19 branek a z toho po přestávce úctyhodných patnáct ! Dorost TJ Sušice v roli nováčka přeboru sází v tomto ročníku na výkonnost mladších dorostenců  kteří získali do společné tabulky dvě tetiny bodů. Ne jinak tomu bylo i v Plzni kde nad domácím Prazdrojem zvítězili 0:4. Hůře dopadli straší dorostenci, které   poslala prohra  ke dnu tabulky této věkové kategorie.

TJ Klatovy  - B. Stříbro    12 : 1 (4 : 1)

Jiří Toman

Dvanácté kolo krajského přeboru staršího dorostu mělo jednoznačného favorita,které domácí potvrdili vysokým vítězstvím. Pouze prvních patnáct minut hosté úspěšně bránili. V devatenácté minutě načal brankostroj Presl po přihrávce Beneše.Ve 22.minutě po akci Moser-Voráček zvýšil Sysel  na 2:0. Ve 27.a 37.minutě přidal další dvě branky  Tribula . Hosté vzápětí ve 38.minutě využili hosté chyby  domácí obrany  a brankáře Ságlem ke snížení na 4:1.V 55.minutě  oplatil Presl přihrávku Benešovi,který nezaváhal a zvýšil na 5:1.Beneš byl úspěšný po samostatné akci i v 66.minutě tentýž hráč záhy .završil svůj hattrick střelou podél brankáře a zvýšil na 7:1.V 72.minutě z trestného kopu ze strany Moser hlavou upravil na 8:1, v 76.minutě .Fait technickou střelou zvýšil na 9:1, v 83.minutě po té Presl přímo z rohu skóroval 10:1 a úspěšný střelec  Presl střelou z 25 m přímo do šibenice 11:1.Střelecký koncert domácích završil v 88.min Blumentrit z pokutového kopu 12:1.Kromě tuctu branek nastřelili domácí dvě břevna a tyče a některé šance neproměnili,zvláště Voráček v teto činnosti vynikal.

Klatovy :Blumentrit-Votípka,Vacovský,Moser,Duchek-Voráček,Sysel,Matějka T.(46.Fait)Tribula-Beneš,Presl

Branky:55,62,66.Beneš,19,83,86.Presl,27,37.Tribula,22.Sysel,72.Moser,76.Fait,88.Blumentrit

Rozhodčí: Zdeněk Hájek

Diváků 50, ŽK 1:3

Prazdroj Plzeň – Sušice     6 : 1

Tabulka po 13.kole

1. TJ Klatovy         13   12   1  0   57 :  9    37 ( 19)

2. 1.FC Plzeň         13    9   0  4   35 : 20    27 (  9)

3. Ji Domažlice       13    8   2  3   41 : 23    26 (  5)

4. SSC Bolevec        13    6   2  5   35 : 26    20 ( -1)

5. Prazdroj           13    5   1  7   32 : 38    16 ( -2)

6. FK Tachov          13    4   3  6   26 : 27    15 ( -3)

7. B. Stříbro         13    5   0  8   21 : 46    15 ( -6)

8. SK Doubravka       13    3   2  8   14 : 37    11 (-10)

9. S. Košutka         13    2   4  7   22 : 26    10 (-11)

10. TJ Sušice          13    3   1  9   14 : 45    10 ( -8)

Klatovy – Stříbro  7 : 0 (0 : 0)

Domácí vzali  od začátku režii zápasu do svých rukou, ale v koncovce  je provázela neuvěřitelná smůla. Z mnoha šancí a nastřeleného břevna a tyče nic do sítě hostů nespadlo a do kabin k poločasové přestávce odcházela obě družstva za nerozhodného bezbrankového stavu. Druhá půle již byla nejen o převaze, ale také o brankách. V první minutě druhé půle odstartoval brankové hody domácích Matějka , který se zapsal do střelecké listiny ještě dvakrát a  zaznamenal svůj hattrick. Také další jeho spoluhráči nesnažili a tento duel nakonec skončil podle papírových předpokladů jasným vítězstvím .

Branky : 46.,50.,60. Matějka D., 53.,72.Čejka, 58.,64.Oliva,

Rozhodčí: Hájek Zdeněk

ŽK 2:4, ČK 0:1 (Novák Ondřej)

Klatovy : Riška  - Jaroš, Hořký, Matějka D., Lávička, György, Matějka J., Meszáros, Boubele, Sýkora, Čejka. Střídali: Moser, Oliva

Prazdroj Plzeň – TJ Sušice 0 : 4

1. TJ Klatovy         13   12   0  1   58 : 10    36 ( 18)

2. Ji Domažlice       13   10   1  2   33 : 13    31 ( 10)

3. 1.FC Plzeň         13    8   2  3   33 : 16    26 (  8)

4. SSC Bolevec        13    6   2  5   29 : 25    20 ( -1)

5. TJ Sušice          13    5   4  4   23 : 16    19 (  1)