Krajská soutěž dorostu ,sk. A 11 . kolo : 29.-30.10.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  DOROST-„A“– podzim 2005

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

V DERBY ÚSPĚŠNĚJŠÍ LUBY

Tři body z Horažďovic si přivezly Luby které se tím na svého posledního soupeře v tabulce bodově dotáhly. Překvapením je také plný bodový zisk posledních Svéradic ve Kdyni, stejně jako vítězství Švihova nad kvalitním celkem z Přeštic.

Švihov – Přeštice  3 : 1 (0 : 0).

Ve vyrovnaném prvním poločase byli hosté aktivnější, měli míč častěji na svých kopačkách, ale vážněji branku domácích neohrozili. PO přestávce to byli překvapivě domácí kteří byli aktivnější, bojovnější a dokázali si vytvořit několik slibných brakových šancí. Ve 63. a 69.minutou nejaktivnějším domácím útočníkem Dolejšem získali dvoubrankový náskok, který v poslední minutě pečetili střídajícím žákem Niebauerem .Body tak překvapivě zůstaly doma.

Švihov : Zdráhal l. – Kašpárek, Suchý, Šrámek, Milata(89.Neubauer), Zábran(Regner), Zdráhal J., Bureš K., Cihelka, Dolejš, Patočka.

Rozhodčí: Lažánek Lukáš

Branky : 63.,69. Dolejš, 90.Neubauer – 74.Matýs

Diváků : 40, ČK 1:0 (91.Dolejš).

SK Kdyně  - FK Svéradice 0:5 (0:2)

Hosté měli ve Kdyni raketový nástup a již ve 2. minutě zužitkoval úvodní šanci ve vedoucí gól Čada. Ani pak Svéradičtí nepolevili a výsledkem jejich územní převahy byl druhý gól v domácí síti z kopačky O.Kulhánka. Domácí překvapivě působili směrem dopředu neškodným dojmem a i v průběhu druhého poločasu byly Svéradice lepším celkem. Oproti předešlým utkáním však dokázaly svoji převahu zužitkovat také brankově a druhým golem O.Kulhánka a v závěru dalšími dvěma pohlednými góly zásluhou L.Pavlovského zvýšili až na rozdíl pěti branek. Přičemž je nezastavilo ani vyloučení Čady po dvou ŽK.

Branky: 2. Čada Jakub, 18. Kulhánek Ondřej, 57. Kulhánek Ondřej, 77. Pavlovský Lukáš, 84. Pavlovský Lukáš

Rozhodčí: Sladký Jan, ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (62. Čada Jakub - 2ŽK)

Postřekov – Strážov   3 : 2 (1 : 1)

Hosté zaspali začátek a než se na hřišti po nezáživné dlouhé ranní cestě rozkoukali prohrávali 1:0. Ve 25.minutě poslal centr z pravé strany do pokutového území domácích Čermák a  a Podaný hlavou vyrovnal 1:1.Po této brance měli hosté více ze hry a stačili Hosnedlem, Velíškem a dvakrát Čermákem odmítnout z vytvořených šancí skórovat. Co se nepodařilo do přestávky chtěli hosté napravit ve druhém dějství . Mohlo se po podařit již ve  47.minutě, ale Doloros svůj samostatný nájezd na domácí svatyni nedokázal proměnit. Byli to domácí kteří byli v koncovce úspěšnější. Na 2:1 skórovali po rohovém kopu a po chybě obrany  hostů ještě stačili zvýšit na 3:1. Hosté se vrátili zpět do hry o výsledek kontaktní brankou , kdy po rohovém kopu z hranice malého vápna  ve 75.minutě snížil Petr Kalista, ale to bylo vše co jim domácí obrana dovolila.

Strážov : Vaněk -  Kalista, Chaluš, Kolář M.(75.Kolář J.), Velíšek, Podaný, Kolařík, Kalista R., Lorenc(60.Kalista J.), Čermák, Hosnedl(46.Kalista P.

Branky : 25.Podaný, 76.Kalista R.

Horažďovice  - Luby      1 :  3  (0 :0)

Staňkov – Hrádek          3 :  1 (1 : 1)

Nepomuk      - Dobřany     1 :  3  (  1 :   2)

Mrákov       - Holýšov     1 :  3  (  1 :   1)