OP mladší minižáci – 2.kolo : 15.-16.10.

OP  MLADŠÍ MINIŽÁCI    – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

NÝRSKO SESADILO UNION Z TRŮNU

Až poslední podzimní kolo v okresním přeboru nejmladší věkové kategorie mladších minižáků  rozhodlo o tom, kdo  se posadí na pomyslný trůn podzimního vítěze . Rozhodlo o tom utkání v Nýrsku kde domácí fotbaloví špunti dokázali porazit dosud suverénní FK CH Union (bývalé Chudenice).  Tím se do čela tabulky vyšvihla Sušice která již měla již svá utkání odehrána. V Klatovech se  za krásného podzimního odpoledne rozpoutal na hřišti Pod Hůrkou velký boj o třetí místo. Nakonec z něho vyšli vítězně domácí hráči,  když o zisku třech bodů rozhodla branka docílená  minutu před koncem. Za předvedený výkon si zasluhují oba kolektivy s jejich trenéry velkou jedničku.

Klatovy - Luby 2 : 1 (1 : 1)

Bojovné utkání ve kterém měli blíže k vítězství domácí. Tise ujali vedení  7.minutě Fialou, ale kanonýr hostů a kapitán týmu Brunner byl proti a o tři minuty po té bylo vyrovnáno. Rozhodnutí přišlo minutu před koncem, kdy po rohovém kopu využil závaru před lubskou brankou Šot a šťastným gólem zajistil domácím poslední tři podzimní body které jim zaručily

v tabulce před svým soupeřem z Lub třetí místo.
Sestava Klatov:Sváček,Šot,Harmady,Bláha,Doubal,Pavlík,Fiala,Zedek,Baštář, Goldsmid, Volnar,Motík,Šimůnek.

Sestava Luby : Vlach Jiří- Knödlová Lucie, Sleis Karel, Bíško David, Šilha Radek, Pivoňka Michal, Schweigl Dominik, Kalista Radek, Brunner Vít, Andrle Jakub, Lysek Jakub, Plánička Václav.

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav

Diváků: 60
Branky: 7. Fiala Josef, 49. Šot Ondřej - 10. Brunner Vít

Nýrsko - CH Union 5 : 1 (2 : 1)
Utkání se nevyvíjelo pro domácí dobře. Nejprve v 5.minutě neproměnili penaltu a v 7. již dokonce prohrávali 0:1. Pak ovšem do poločasu skóre ještě otočili a po přestávce již dominovali.

Rozhodčí: Anděl Václav

Diváků: 50
Branky: 17. Neudek Martin, 20. Toman Jaroslav, 32. Toman Jaroslav, 43. Kněz Petr, 50. Kněz Petr - 7. Soupír Jakub

So Mochtín - Bolešiny 3 : 0 (2 : 0)
Domácí byli po celé utkání lepším kolektivem. Dokázali si vytvořit trvalý tlak který v závěrečných min umách přerost v tlak drtivý, ale bez dalšího brankového efektu. Hosté si vytvořili pouze jednu šanci, ale ta zůstala rovněž nevyužita.

Rozhodčí: Koura Radim