KP dorostu starší + mladší 9 .kolo : 15.-16.10.

KP DOROST  – STARŠÍ  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

KLATOVY UDĚLALY VÝRAZNÝ KROK ZA POSTUPEM

S ohledem na víkendové vítězství Klatov v KPD je sice předčasné tvrdit, že to byl rozhodující krok za postupem do divize, ale určitě lze konstatovat, že to bylo významné vykročení za naplněním tohoto cíle který před dorostenci z města karafiátů a jejich realizačním  týmem stojí. Takovou cenu má zisk šesti bodů na hřišti druhého v pořadí společné tabulky 1.FC v Plzni. Znamená zvýšení náskoku na rozdíl dvanácti bodů a mělo by to přinést klid do dalších zápasů. Dobře si vedli i v tomto kole dorostenci TJ Sušice, když více je překvapení vítězství starších dorostenců, než remíza mladších od kterých se čekalo právě zisk třech bodů.

1.FC Plzeň Klatovy 1:4 (0:2)

Důležité utkání ve kterém se hrálo o šest bodů,začalo dobře pro hosty,kteří šli do vedení již ve 3.min.,kdy po chybě domácího brankáře skoroval Beneš ze 30 m do opuštěné brány.Hosté nadále pokračovali v nátlakové hře ,v 6 a 12 min.střílel Presl těsně nad.Domácí se dostali do první šance v 16.min.kdy střela z vápna skončila na břevně.V 18.min.šel na brankáře ze strany Voráček,jeho střelu brankář chytil.Podruhé udeřilo ve 32.min.po rohu Beneše,kdy odražený míč trefil Presl,který vymetl levý horní roh branky..Ve 37.min.se zrodila nádherná akce prvního poločasu. Voráček-Beneš-Presl,který sám před brankářem trefil tyč.První poločas patřil jednoznačně hostům,kteří domácí do žádných šancí nepustili.Ve 48.min.po centru Beneše se opřel z voleje do míče Moser a bylo to 0:3.V 60.min po rohu Beneše odvraceli domácí od brány hlavou,naběhnutý Presl z hranice vápna halfvolejem poslal hosty do čtyřbrankového vedení.Domácí snížili v 62.minutě Růžičkou z pokutového kopu .Trestný kop domácích zlikvidoval v 65.min brankář Hamhalter.V 69.min.šel Beneš sám na brankáře,který jeho sólo zlikvidoval.V 75.minutě  trefil z hranice vápna Moser břevno.V 83.min opět vychytal domácí brankář Beneše.Hosté v závěru polevili,čehož mohli domácí využít v 85.a

86.minutě ,hosty však podržel brankář Hamhalter.

Rozhodčí: Velíšek

Branky:Růžička-Presl 2,Beneš,Moser, ŽK 4:2.
sestava:Hamhalter-Votípka,Vacovský,Moser,Duchek-Voráček,Fait,Matějka T.,Popelka (65.Tribula) -Beneš,Presl.
Trenér TJ Klatovy Jiří Toman : „Naši hráči zvládli utkání ve kterém šlo o hodně na sto procent. Domácí tým  do šancí nepouštěli a naopak sami diktovali vývoj utkání. Za předvedený disciplinovaný výkon si  zaslouží celé mužstvo poděkování."

Sušice Tachov 2:1 (0:0)

Branky za Sušici : Farták, Klíma

Prazdroj Plzeň  -  Košutka 3:3 (1:1)

Bolevec -  Stříbro 6:1 (4:1)

Domažlice  - Doubravka 5:1 (5:1

Tabulka po 10.kole

1. TJ Klatovy         10    9   1  0   37 :  8    28 ( 16)

2. 1.FC Plzeň         10    7   0  3   26 : 15    21 (  6)

3. Ji Domažlice       10    5   2  3   30 : 19    17 (  2)

4. B. Stříbro         10    5   0  5   20 : 30    15 ( -3)

5. FK Tachov          10    4   2  4   23 : 14    14 ( -1)

6. SSC Bolevec        10    4   1  5   27 : 21    13 ( -2)

7. Prazdroj           10    3   1  6   18 : 34    10 ( -2)

8. TJ Sušice          10    3   1  6   12 : 32    10 ( -2)

9. SK Doubravka       10    2   2  6   13 : 26     8 (-10)

10. S. Košutka         10    1   4  5   12 : 19     7 (-11)

KP DOROST  – MLADŠÍ   – ročník  2005/2006

1.FC Plzeň  - Klatovy 1:4 (0:3)

Do úspěšného dvojzápasu vstoupili jako první mladší dorostenci a vedli si nad očekávání velmi dobře. V utkání dobré úrovně byli po celé utkání byli lepším mužstvem, hráli zodpovědně , takticky velmi dobře a dokázali proměnit část vytvořených šancí k výraznému vítězství.  Hrdinou zápasu byl bezesporu autor čistého hattricku Čejka. Svůj střelecký koncert  odstartoval ve 3.minutě po individuální  průniku a přesném zakončení. V 6.minutě sice další gólovou nevyužil, ale ve 21.minutě po brejku zakončenou střelou k tyči již nezaváhal a zvýšil na 0:2. Tři minuty na to poslal domácí do kolen ze stejné situace  dovršil, svůj čistý hattrick. Do poločasu mohl ještě přidat čtvrtou branku Mészáros, ale jeho střela z deseti metrů trefila jen brankáře domácích.  PO přestávce po závaru před brankou zvýšil Mészáros a vylepšit skóre mohl ještě střídající Zahradník, ale proti byl domácí golman. Poslední slovo ve vývoji skore měli domácí , když se jim  se podařilo tři minuty před koncem vstřelit čestný úspěch.

Sestava Klatovy: Riška –Lávička,Hořký,Jaroš,Veselka(37.György),Mészáros (70.Zahradník ),   Pavlík, Matějka,Boubele,  Sýkora, Čejka68.Oliva)

Branky za Klatovy : 3.,21., 24. Čejka, 59.Mészáros.

Sušice - Tachov 0:0 (0:0)