Okresní přebor mladších minižáků - 2.kolo : 14.-15.10.

OP  MLADŠÍ MINIŽÁCI    – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

STŘELCI BRANEK

Klatovy - Luby 2 : 1 (1 : 1)

Bojovné utkání ve kterém měli blíže k vítězství domácí. Tise ujali vedení  7.minutě Fialou, ale kanonýr hostů a kapitán týmu Brunner byl proti a o tři minuty po té bylo vyrovnáno. Rozhodnutí přišlo minutu před koncem, kdy po rohovém kopu využil závaru před lubskou brankou Šot a šťastným gólem zajistil domácím poslední tři podzimní body které jim zaručily

v tabulce před svým soupeřem z Lub třetí místo.
Sestava Klatov:Sváček,Šot,Harmady,Bláha,Doubal,Pavlík,Fiala,Zedek,Baštář, Goldsmid, Volnar,Motík,Šimůnek.

Sestava Luby : Vlach Jiří- Knödlová Lucie, Sleis Karel, Bíško David, Šilha Radek, Pivoňka Michal, Schweigl Dominik, Kalista Radek, Brunner Vít, Andrle Jakub, Lysek Jakub, Plánička Václav.

Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav

Diváků: 60
Branky: 7. Fiala Josef, 49. Šot Ondřej - 10. Brunner Vít

Nýrsko - CH Union 5 : 1 (2 : 1)
Utkání se nevyvíjelo pro domácí dobře. Nejprve v 5.minutě neproměnili penaltu a v 7. již dokonce prohrávali 0:1. Pak ovšem do poločasu skóre ještě otočili a po přestávce již dominovali.

Rozhodčí: Anděl Václav

Diváků: 50
Branky: 17. Neudek Martin, 20. Toman Jaroslav, 32. Toman Jaroslav, 43. Kněz Petr, 50. Kněz Petr - 7. Soupír Jakub