Okresní přebor dorostu -skupina A 8 . kolo : 8.-9.10.
PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ BĚŠINSKÝCH DOROSTENCŮ
V prvních šest kol bylo ve znamení neúspěšných výsledků Sokola Běšiny. Vítězství v sedmém kole ale dalo zapomenout na tyto neúspěchy . Na sedmé kolo nezapomenou v Bolešinech. Domácí si vinou organizačního šotku jejich funkcionářů vůbec nezahráli a přesto mají v tomto kole pasivní skóre 0:3 , které na jejich konto v tabulce přibude po vyhlášení kontumačního výsledku.
So Mochtín - D. Janovice 4 : 1 (2 : 1)
Domácí byli lepším kolektivem .Soupeř se projevil celkově jako nedisciplinovaný a to ho stálo důležité tři body.
Rozhodčí: Černý Miroslav
Diváků: 20, ŽK 2:2, ČK 1:1.
Branky: 12. Přerost Petr, 20. Nováček Václav, 69. Babka Tomáš, 88. Kašpar Lubomír - 22. Čikala Michal
So Běšiny - So Měčín 2 : 1 (1 : 0)
Hosté byli po celý zápas lepší,ale nedokázali uhlídat rychlé brejky domácích.Nejprve Bulka nedotáhl do konce ani jedno ze tří svých sól,na 2.straně je za to potrestal Vladař hlavičkou z malého vápna-0:1.Běšiny vyrovnali po centru Bastla,kdy střílel do odkryté klece Bulka a nemýlil se.V hektickém závěru podržel domácí brankář Pavlík a naopak v 90.min. udeřili Běšiny,kdy střela na bránu z poloviny hřiště skončila po zásahu golmana na břevně,ale s dorážkou si už J.Vítovec poradil-2:1.Domácí se tak poprvé v sezoně radovali ze 3 bodů.
Rozhodčí: Husník Václav
Diváků: 20
Branky: 85. Bulka Michal, 90. Vítovec Jindřich - 75. Vladař Martin
SK Bolešiny - So Měcholupy - nehráno.
Nehráno neboť domácí na rozdíl od soupeře který se k utkání dostavil přehlédli změnu termínu vzájemné dohody mezi oběma kluby .
Rozhodčí: Špindlerová Zuzana
Tabulka po 8.kole
1. So Mochtín 7 5 1 1 22 : 8 16
2. Okula Nýrsko 6 5 0 1 33 : 10 15
3. So Měčín 7 3 2 2 22 : 15 11
4. D. Janovice 7 3 1 3 12 : 14 10
5. So Měcholupy 7 3 0 4 15 : 9 9
6. SK Bolešiny 7 2 0 5 9 : 28 6
7. So Běšiny 7 1 0 6 3 : 32 3
Nejlepší střelci branek
Čejka Lukáš So Měčín 10
Grolmus Vojtěch Okula Nýrsko 8
Přerost Petr So Mochtín 8
Kovács Tomáš Okula Nýrsko 7
Korschinský Lukáš Okula Nýrsko 6
Šlehofer Martin Okula Nýrsko 6
Kaňák Jan So Měcholupy 4
Břečka Miroslav D. Janovice 3
Hess Petr SK Bolešiny 3
Janda Petr So Měcholupy 3
Opartný Martin So Měcholupy 3
Prodan Ondřej Okula Nýrsko 3