Krajská soutěž dorostu ,sk. A 8. kolo : 8.-9.10.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  DOROST skupina A  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

O PŘEKVAPENÍ KOLA SE POSTARAL STRÁŽOV

Na dvou hřištích se hrála derby účastníků krajské soutěže z Pošumaví. Oba duely skončili vítězstvím hostů. Body ze Svéradic si odvezl Švihov a z Hrádku Horažďovice. O překvapení kola se postaral nováček ze Strážova který v domácím prostředí dokázal zdolat druhý tým tabulky ze Staňkova.

Strážov - Staňkov 2 : 1 (1 : 0)

Druhý tým tabulky si dokázal v průběhu zápasu proti obětavě hrajícím domácím vytvořit tlak, který v závěru přerostl v tlak drtivý, ale přesto odešel ze hřiště nováčka poražen. Ve 33.minutě dokázal využít přízemní přihrávku od Chaluše Čermák, který pronikl do pokutového území hostů a do protipohybu brankáře poslal míč poprvé za jeho záda. Pět minut po přestávce domácí kanonýr se v pokutovém území soupeře opět nejlépe orientoval a s přehledem zvýšil na 2:0. Hosté po té  zapnuli na plné obrátky a když v 59.minutě snížili Dolejšem zdálo se, že vyrovnání je jen otázkou času. Z mnoha příležitostí ale další branka napadla a tak se z překvapivého vítězství radovali domácí.

Rozhodčí : Pressl Václav

Diváků: 30, ŽK 1:4.
Branky: 33. Čermák Josef, 50. Čermák Josef - 59. Dolejš František

Sestava  Strážov : Koloros – Koláček(88.Rendl), Šlégl, Kalista J.(46.Kolář J.), Kolář M., Chaluš(80.Vaněk), Podaný, Lorec, Kalista R., Čermák, Hosnedl. Trenér : Molnár Ludovít.

Hrádek - Horažďovice 0 : 2 (0 : 1)

Pošumavské derby hrané na hřišti Svatoboru začali lépe hosté kteří se ujali ve třetí minutě vedení, když akci po levé straně zakončil střelou do protipohybu brankáře Tomáše Schmirlera Michálek. Pojistku pro hosty v podobě druhé branky která znamenala  tři body přidal v 73.minutě Sova z pokutového kopu.
Rozhodčí: Vizingr Štěpán

Diváků: 30, ŽK 0:1.
Branky: - 3. Michálek, 73. Sova(PK)

Sestava Hrádek : Schmirler Tomáš – Kodýdek, Šmíd, Kudlic, Král, Oliva,Kul, Noha, Moravec, Vlček, Adamec, Kolář, Schmirler Daniel,Liška, Matějka: Trenér : P.Novák, asistent trenéra:Schmirler Jan.

Svéradice Švihov 2:3 (1:2)

Domácí fotbalisté působili v úvodní dvacetiminutovce dojmem učedníků a soupeř se zaslouženě ujal dvougólového vedení. Pak však iniciativu přebraly Svéradice a podařilo se jim Pavlovským vstřelit kontaktní branku. I úvod druhého poločasu zvládli lépe domácí a zaslouženě z kopačky Prokopce vyrovnali. Převaha domácích pak pokračovala prakticky do konce, nicméně branky se už Svéradičtí nedočkali a navíc museli znovu vypít kalich hořkosti až do dna, když jediný protiútok hostů v průběhu druhého poločasu proměnil Dolejš ve vítěznou branku.

Sestava FK Svéradice: V.Větrovec - Bartuška (80.Tichý), Dušek, Čada, Martínek - Polena, Prokopec, Š.Kulhánek, O.Kulhánek - Vlček, L.Pavlovský

Branky: 30. Pavlovský Lukáš, 52. Prokopec Zdeněk - 12. Dolejš Marek, 18. Dolejš Marek, 69. Dolejš Marek

Rozhodčí: Lažánek Lukáš, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (78. Dolejš Marek)

VD Luby Kdyně 2:0 (0:0)

Souboj týmů ze spodních pater tabulky přinesl kýžený úspěch pro domácí  kteří tímto bodovým ziskem svého soupeře v tabulce o bod předstihli.

Branky : Bošek K.,Rejko J..

Diváků : 50, ŽK 5:4, ČK 0:1.
Rozhodčí: Jiří Vondra