Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko 7. kolo : 1.-2.10.

OP  MLADŠÍCH ŽÁKŮ   OFS Domažlice  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Okula Nýrsko – Dynamo H.Týn  4:0(2:0)

Hráči Nýrska již ve 3.minutě ujali brankou Kalivody 1:0, ale pak se až do 27.minuty \nemohli prosadit proti dobrému brankáři soupeře. V již zmíněné 27. minutě se trefil Hvězda.

I druhý poločas byl stejného rázu. Na jedné straně snaha Nýrska a na druhé straně dobrý výkon gólmana hostů., který i přes veškerou snahu ještě dvakrát  kapituloval.

Branky: 3.a41. Kalivoda, 27.Hvězda, 57.Kvítek

Rozhodčí: Krejčíř.

Sestava Nýrsko: Juraši(31.Neudek) – Raiser,Kolář, Trojan, Valdman(Lepší) – Bureš(Němec), Hvězda, György, Kalivoda – Kvítek, Holobradý(Ritschel)

1 FC Horšovský Týn – Klatovy B 1 : 11 (0:7)

Vložené 13.kolo.  Zápas lídra s posledním týmem tabulky byl jednoznačnou záležitostí favorita, který postupuje soutěží bez ztráty bodu.

Branky: Ráb 6x, Bláha 2x, Kurc 1x, Flodr 1x, Mazanec 1x

HR: Jankovský

Diváků: 20

Sestava TJ Klatovy :Chlaň, Kuželík, Rendl, Černý, Matoušek Milan (Matoušek Rudolf), Flodr, Bláha, Kurc, Hrudička (Pleskač), Matějka (Mazanec), Ráb

Klatovy B – Sokol Mrákov   4 : 2  (2:1)

Dohrávka 6.kola .Domácí zaspali začátek zápasu, soupeř si vytvořil několik šancí  a skóre otevřel v 5 minutě. Domácí se včas probudili a v sedmé minutě vyrovnal Chasin, kterého do šance poslal Černý. V jedenácté minutě domácí již vedli, branku vstřelil Ráb. Druhý poločas opět domácí zaspali a hosté vyrovnali v 36 minutě. Domácí strhli vedení na svou stranu v 43 minutě, nařízený pokutový kop proměnil Zedek. Hosté pak zahodili několik příležitostí ke srovnání stavu a domácí si své vedení tři minuty před koncem pojistili. Branku si na své konto připsal jeden z nejlepších střelců soutěže Ráb, který využil přihrávky Lukeše.

HR: Klíma Jakub

Diváků: 40

Branky za Klatovy :, Ráb 2, Zedek, Chasin

Sestava TJ Klatovy : Mazanec, Kuželík (Matoušek Milan), Bálek, Rendl, Zedek, Černý, Flodr, Bláha, Hrudička, Chasin (Matějka),  Ráb

Trenér Jiří  Flodr: „Zaspali jsme začátek zápasu, dokázali jsem však vývoj obrátit ještě v prvním poločase. Za výkon předvedený v druhém poločase jsme si však nezasloužili vyhrát. Měli jsem jen štěstí“.