Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko 13 . kolo : 28.9.

OP  MLADŠÍCH ŽÁKŮ   OFS Domažlice  – ročník  2005/2006

Klenčí-TJ Start Luby  1 : 6 (1 : 4)

Hosté byli fotbalovější a jejich povinné vítězství je zasloužené. Několik vyložených příležitostí ještě nevyužili ke skórování včetně jedné neproměněné penalty.
Sestava Lub : Kardoš-Potužník, Šafránek Martin, Pivoňka, Kloupar-Jančová, Luňák, Nešpor-Johánek, Vlach, Jílek. Střídal Mundl.
Branky : Souček - Mundl 2x(1x penalta), Jílek 2x, Vlach a Pivoňka

Holýšov – SKP Okula Nýrsko  2:0(1:0)

Nýrsko zajíždělo k prvnímu náročnějšímu  zápasu na půdu dobře hrajícího Holýšova. Domácí začali dobře již v páté minutě po rohu otevřeli skóre zápasu a prvních deset \minut prakticky hosty k ničemu nepustili. Postupem času se však přeci jen hosté z Nýrska vzpamatovali a měli i šance ke srovnání skóre. V 18.minutě volil György přihrávku místo střely a ve 26.minutě nadějný protiútok Kvítka zastavili domácí faulem.

Druhý poločas ve 35.minutě trefil Nýrský Bureš z trestného kopu jen břevno a domácí naopak dali hostům lekci z produktivity. Ve 43.minutě využili chyby v prostředku obrany a zvýšili na 2:0. O dvě minuty později mohl vstřelit kontaktní branku Tomáš Bureš, ale již po druhé v zápase zastavilo jeho trestný kop břevno. Pak ještě selhal v samostatném nájezdu Nýrský Kvítek a  hostům tak bylo souzeno že poprvé v soutěži vyšli branově naprázdno. Naopak při šancích domácích vyznamenal brankář Nýrska Juraši  a tak na skóre se již nic nezměnilo.

Sestava Nýrska: Juraši(52.Neudek) – Raiser(52.Lepší), Lev, Trojan, Ritschel(55.Němec) – Bureš, Hvězda, György, Kalivoda(55.Holobradý) – Macháček(4.Valdman), Kvítek.