KP dorostu starší + mladší 1 .kolo : 28.9.

KP DOROST  – STARŠÍ

Doubravka - Klatovy 2:2 (1:1)

K dalšímu utkání vloženého kola KPD zajížděl starší dorost do Plzně na Doubravku.Na tohoto soupeře se nám v poslední době nedaří zahrát na jeho hřišti podle našich představ , proto panovala před utkáním určitá obava . Ta se bohužel opět naplnila velice brzy po zahájení utkání - opět jsme inkasovali první branku do 5 minuty. Po faulu ve středu hřiště se kopal ve ve 3´- TK .Míč byl před vápnem hlavičkován a obrana zapomněla na domácího hráče , který pohodlně tečoval do branky podél vybíhajícího brankáře - 1 : 0 .Podruhé domácí zahrozili v 7´- kdy kopali TK před vápnem a střelu vyrazil Hamhalter na roh .Stejná situace se opakovala v 8´- kdy střela směřovala do šibenice , ale brankář hostů byl rezolutně proti - opět rohohový kop.Hostům opět trvalo několik minut než si vypracovali první příležitost.Ta přišla v 11´- kdy po Preslově TK střela jen těsně minula levý horní roh domácí branky.V následujících minutách hosté postupně začínali ovládat střed hřiště a další brankové příležitosti na sebe nenechali dlouho čekat.Bohužel všechny zůstaly bez brankového efektu.V 16´- Voráček vedle, 19´- Voráček hlavou - roh, 29´- Beneš z hranice vápna trefil Voráčka před brankou, 36´-Beneš v brejku -brankář vyběhl a následovali dvě střely na prázdnou branku. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali v 37´- to se Presl prokličkoval až před před branku a technicky obstřelil vybíhajícího brankáře - 1 : 1. Do konce poločasu se již nic  nestalo. Druhý poločas byl od začátku pod kontrolou hostů , pro zranění střídal stoper Vacovský . V 61´- po samostatné akci z levé strany ideálně trefil Voráček brankáři do protipohybu volné místo u pravé tyče - 1 : 2 .Následovali další příležitosti - 66´-Beneš po TK břevno odražený míč Sysel - vedle,69´- Matějka sám na brankáře - vedle,71´-Popelka našel Presla ten sám - trefil brankáře,78´- po Benešově přihrávce se sami ve vápně nedomluvili Sysel a Voráček - vedle. Z následujícího útoku Matějka střelou z vápna trefil břevno domácí branky.Potom však přišla osudová 83´- po ojedinělém protiútoku a střele z uctivé vzdálenosti , vypadl Hamhalterovi míč za záda. Ten se okamžitě otočil a míč chytil . Domácí lavička však se začla okamžitě radovat a křičet , jsme všichni přesvědčeni , že míč náš brankář chytil minimálně 30 cm před brankovou čarou . Do té doby výborný rozhodčí Jícha , který v tomto momentu byl v kruhu uprostřed hřiště , nepochopitelně branku uznal , přestože nemohl vidět kde se míč nachází . To byla rána pod pás - 2 : 2. Šanci rozhodnout měl na svých kopačkách Presl , který se ocitl v 86´- sám ve vápně proti brankáři , ale trefil jen tyč a to bylo poslední z obou stran.

Sestava : Hamhalter - Votípka, Vacovský(46´-Popelka),Moser,Duchek - Voráček,Fait,Matějka T.,Sysel - Beneš, Presl

Náhradníci : Rejko, Matějka D., Riška

Trenér : Toman Jiří, asistent : Zahradník Václav

Diváci :  100

Rozhodčí : Jícha

ŽK :  3 : 2     - Sysel,Moser

Václav Zahradník  : Přestože si nerad stěžuji na výkon rozhodčího, tentokráte ovlivnil výsledek zápasu.Celá domácí lavička ihned po zápase přiznala , " ...kluci , nezlobte se , gól to nebyl .My jsme to ale zkusili a rozhodčí to sežral,protože tam vůbec neviděl...". Nemůžeme si však stěžovat , protože  jsme zahodili nejméně pět tutovek a to v takových to zápasech rozhoduje.Ztráta bodů mrzí , ale i soupeři ještě nějaký ten bod určitě ztratí.Musíme se připravit již na sobotu na další utkání s Tachovem na jeho hřišti, starosti nám dělá zranění stopera Vacovského .

1.FC Plzeň  - Sušice 3:1 (1:0)

Branku za Sušici dal Voldřich

Stříbro Domažlice 3:3 (3:1)

Košutka Bolevec 2:1 (2:0)

Tachov Prazdroj Plz. 9:1 (4:0)

Tabulka po 7.kole

1. TJ Klatovy     7    6   1  0   29 :  7    19 ( 10)

2. 1.FC Plzeň     7    6   0  1   23 :  8    18 (  9)

3. Ji Domažlice   7    4   2  1   21 : 10    14 (  2)

4. FK Tachov      7    3   2  2   20 : 10    11 (  2)

5. SK Doubravka   7    2   2  3   10 : 13     8 ( -7)

6. B. Stříbro     7    2   1  4   10 : 22     7 ( -8)

7. SSC Bolevec    7    2   0  5   13 : 15     6 ( -3)

8. Prazdroj       7    2   0  5    9 : 25     6 (  0)

9. TJ Sušice      7    2   0  5    9 : 28     6 (  0)

10. S. Košutka     7    1   2  4    6 : 12     5 (-10)

KP DOROST  – MLADŠÍ

Doubravka B Klatovy 0:3 (0:1)

Od úvodních minut si hosté dokázali vytvořit převahu. Již v sedmé minutě přestřelil z malého vápna branku a o minutu později nebyl úspěšný ani György a když ve 30.minutě n přímého kopu netrefil branku čekání na vedoucí gól pokračovalo. Ukončil ho vzápětí Boubele  který přihrávku Sýkory dokázal zužitkovat podle představ  svého trenéra. Další příležitosti již nebyly využity a za jednobrankového vedení nastoupila obě mužstva do druhé půle. Tlak Klatov narůstal  a to se hráčům vyplatilo. Nejdříve György  přehodil domácího gólmana po ideální přihrávce Mészárose  a zvýšil na 0:2. V 75.minutě  se podařilo Pavlíkovi vypíchnout míč domácímu obránci v soupeřově pokutovém území  a  podle vybíhajícího brankáře poslal míč za jeho záda 0:3.