KP dorostu starší + mladší 6 .kolo : 24.-25.9.

KP DOROST  – STARŠÍ  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

SUŠICE POPRVÉ PŘIVEZLA VŠECHNY BODY  Z VENKU

Do rozhodující fáze podzimu vstoupili dalším utkáním starší dorostenci TJ Klatovy na domácím hřišti proti SSC Bolevec.  Velmi důležitý duel v podobě dvojzápasu v Plzni na Doubravce čekal také dorostence nováčka přeboru ze Sušice. Ti si vedli nad očekávání výborně a dokázali poprvé v tomto ročníku přivést plný počet šest bodů ze hřiště soupeře.

Klatovy  - Bolevec  3 : 2 (2 : 1)

Václav Zahradník

Utkání mělo svůj náboj již od zahajovacího hvizdu rozhodčího Vondry z Nýrska.Již ve 3.minutě  po akci Presl , Beneš, Voráček nedosáhl na míč před hostujícím brankářem.Hosté zahrozili již v následující 4´- kdy po rychlém protiútoku a centru z pravé strany hlavičkoval osamocený hostující hráč před  brankářem Hamhalterem nad domácí branku.Rozhodujícím momentem pro další minuty celého utkání byla  devátá minuta. Hosté opět útočili po pravé straně a finální přihrávka směřovala do středu hřiště  na Humpála ,který však byl v ofsajdovém postavení. Domácí AR 1 nedůrazně signalizoval toto postavení a tak rozhodčí nechal pokračovat ve hře . Hostující Humpál této výhody plně využil a podstřelil domácího brankáře - 0:1. To byla sprcha pro domácí fotbalisty , od této chvíle se nedařila finální přihrávka přestože optická převaha byla . Za zmínku stojí pouze rohový kop v 15´- kdy po závaru před brankou Voráček střílí jen do náručí brankáře. Změnu výsledku a částečné uklidnění přinesla až 21´- kdy Sysel krásně zatáhl míč po levé straně a jeho přihrávka souběžně s brankovou  čarou našla Presla , který přes obránce vyrovnal - 1:1. Poté se hra přestěhovala do středu hřiště s množstvím nepřesností na obou stranách .Do konce prvního poločasu si potom domácí vypracovali pouze jednu příležitost , když v 37´- po akci Votípka , Fait , Voráček opět střílel jen do brankáře.Do druhého poločasu nastupovali domácí s jednou změnou , když zraněného Sysla nahradil Rejko . Domácí přidali na obrátkách a první příležitost na sebe nenechala dlouho čekat. již ve 49´- střílí Rejko z levé strany k levé tyčce a brankář s obtížemi vyráží na roh. V téže minutě obdržel  opět po "kecání" svoji 2 ŽK hostující Baumgartl a musel pod sprchy.Další příležitosti ke vstřelení vedoucí branky v 51´Presl a v 53´- Vacovský nevyužili. V době největšího tlaku přišla chyba v rozehrávce a hosté se dostali do brejku 3 na 1.

Klidnou hlavu si zachoval opět Humpál, počkal si a z hranice pokutového území krásnou střelou  pod břevno překonal podruhé domácího brankáře - 1:2. Nespočet dalších příležitostí domácích hráčů v následujících minutách s nulovým konečným efektem - to byl obraz hry , který plně vyhovoval hostům.Domácím se podařilo proti o 1 hráče oslabeným hostům prosadit až v 70´ .  Presl pěknou technickou střelou z vápna obstřelil do pravého horního rohu hostujícího brankáře - 2:2. V následujících minutách tohoto vyhecovaného utkání se více přiostřila hra a hodně se debatovalo - přišlo časté napomínání rozhodčího a bylo i několik ošetřování . Fotbal byl vidět pouze v 80. min. kdy po rohovém kopu Presla a střele Beneše z vápna zastavil míč před brankovou čarou hostující obránce mezi nohama. Domácím se stále nedařilo strhnout vedení na svou stranu. Těsně před koncem utkání oznámil rozhodčí Vondra , že bude nastavovat 5 minut.Hektický závěr utkání se rozhodl , když běžela 3 minuta nastavení .Po přihrávce Votípky vstřelil vítěznou branku Beneš a rozhodl tak o již šestém vítězství v řadě. Následně po vstřelení branky si ovšem počínal "jako malý kluk" a tak jej rozhodčí Vondra po právu odměnil za nesportovní chování dvěma ŽK a následně i kartou červenou .

Rozhodčí : Jiří Vondra

Branky : Presl 2, Beneš -   Humpál  2.

Sestava : Hamhalter - Votípka, Vacovský , Moser ,Duchek - Voráček , Fait , Matějka T.(80´-Matějka D.) , Sysel (46´-Rejko ) - Beneš , Presl. Náhradníci : Popelka D. , Veselka K. , Riška M. Trenér : TOMAN  Jiří, as.trenéra : ZAHRADNÍK Václav

Doubravka – Sušice   1 : 2 (1 : 1)

Domácí se ujali vedení v desáté minutě. O pět minuty později za hosty vyrovnal Švejka a tentýž hráč v 60.minutě se postaral svojí druhou úspěšnou trefou v zápase o to, že tři body putují na Šumavu.

Branky : 15. a 60. Švejka.

Sestava Sušice : Forejt – Studecký, Klíma, Hejsek, T.Kysilka, Niebauer, Pavlík(46.Nauš), Novotný, Šimáček – Švejka(75.Rohan), Oldřich.

Doubravka – Sušice  1 : 3 (0 : 2)

Zasloužené vítězství  které dostartoval již v sedmé minutě vedoucí brankou po přihrávce od Mičkala Chmelík. Úspěšnou cestu za ziskem tří bodů pak  vyšperkoval dvěma góly ve 20. a 60.minutě Mičkal.

Branky za Sušici :  7. Chmelík , 20. a 60.Mičkal.

Sestava Sušice : Kubů : Wolf, Blažoko, Bešta, V.Klíma, Brož, J.Kysilka(60.Rohan), Tuček, Farták,(65.Nauš), Mičkal, Chmelík