Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko 6 . kolo : 24.-25.9.

OP  MLADŠÍCH ŽÁKŮ   OFS Domažlice  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Poběžovice – Nýrsko    0:7(0:2)

Hosté po špatném prvním poločase kdy vázla kombinace a hlavně pohyb na hřišti, vedli brankami Tomáše Bureše a Lva 2:0.

Začátek druhé půle byl ze strany hostů již lepší a doslova přešpendlili domácí na jeho půlku. Dalšími pěti brankami stanovili tak konečné skóre na 7:0 ve svůj prospěch.

Branky: Kvítek 3, Bureš Tomáš 2, György Ivo, Lev Tomáš.

Sestava Nýrsko: Juraši – Raiser, Lev , Lepší, Valdman(55.Hamamdžič) – Holobradý(38.Němec), Bureš Tomáš, György, Kalivoda – Macháček(40.Kurc),Kvítek.

Koloveč-TJ Start Luby  3 : 1 (1 : 1)

Zasloužené vítězství domácích, kteří byli fotbalovější a hlavně bojovnější. Přesto všechna tři střely na branku, kterými hosté ohrozili za celý zápas domácího brankáře, mohli skončit v síti domácích. Střelu Mundla z přímého kopu a Nešpora domácí brankář vytlačil se štěstím na tyč.
Branka za hosty : Karel Vlach