Česká divize starších a mladších žáků - 5.kolo : 17.-18.9.

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Výsledek starších žáků TJ Klatovy nebyl nahlášen!!

ČESKÁ DIVIZE   Ž Á C I   – MLADŠÍ   – ročník  2005/2006

Klatovy - SK Hořovice   0 : 3 (0 : 3)

Na hřiště domácích přijel lídr soutěže, který v letošním ročníku ještě neokusil hořkost porážky. Klatovy začali velice špatně a po chybě v obraně od první minuty prohrávali. Domácí chtěli výsledek zvrátit, ale soupeřova obrana hrála velice pozorně a nedovolila Klatovům ohrozit svou branku. Naopak domácí udělali do poločasu ještě několik chyb a soupeř je potrestal brankami v 16 a 30 minutě.Druhý poločas byl vyrovnanější, ale branku hostí se domácím ohrozit nepodařilo. Soupeř sice měl šance zvýšit náskok, ale brankář domácích Štěpán byl proti. V druhém poločase již diváci neviděli gól  na jedné straně a

Klatovy podruhé na domácím hřišti prohráli.
Rozhodčí : Mareška Ladislav

Diváků : 30
Sestava: Štěpán, Bálek, Zedek, Rendl, Černý (31´Vališ), Lukeš, Bláha (45´Flodr), Lužný, Kurc, Valeš, Ráb (45.Ráb)

Trenér TJ Klatovy Ludvík Fremut : „ Zápas jsme si prohráli sami, když jsem si soupeře velice snadnou pouštěli ke své brance. Nebyli jsme důrazní v osobních soubojích, spoustu jsme jich prohráli. Za pochvalu však stojí bojovnost kapitána Michala Lukeše. “