Krajská soutěž žáků ,sk. B 4. kolo : 10.-11.9.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  ŽÁKŮ   skupina B

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Dno tabulky není příliš lichotivým vysvědčením

Po remíze v Horažďovicích si udržuje stále velmi dobrou pozici na druhém místě tabulky Okula Nýrsko. To je ze světlých míst zástupců Pošumaví vše. Horší je to na konci tabulky, kde jsou bez bodu Luby i Švihov a  o Horažďovice s jedním bodem jsou jen malý o stupínek výš. Radost svým příznivcům naopak udělaly Klatovy výhrou v Horšovském Týně a také hrádecký  Svatobor  s tuctem branek ve švihovské  síti.

Horažďovice – Nýrsko  2 : 2 (1 : 2)

Domácí získali první bod v krajské soutěži a nutno říct, že za výkon, zvláště pak ve druhé půli, by si zasloužili body všechny tři. Úvodní branku obstaral P. Korda,který křížnou střelou překonal hostujícího gólmana. Vyrovnání přišlo v minutě 23., kdy se po chybě domácí obrany, ocitl sám hostující útočník před brankou a nedal gólmanovi žádnou šanci. Hosté ještě do poločasu strhli vedení na svoji stranu šťastným gólem. Zahrávali trestný kop u půlící čáry a nakopnutý míč do vápna skončil bez jakékoliv teči za zády domácího brankáře. Do druhého poločasu domácí posílili útok chytajícím Danielem Macounem a to se jim vyplatilo v minutě 45., kdy právě střídající D.Macoun  vyrovnal po rohu na konečných 2:2. Vzhledem k vývoji druhého poločasu mohou domácí litovat , že nemají tři body, protože hra probíhala za jejich stálé převahy a měli i několik slibných šancí, které však ani Korda, Nauš či Macoun nedokázali využít.

Branky : 14. Korda Pavel, 45. Macoun Daniel -  23. Holobradý, 31.  Kovács
Rozhodčí : Vizinger Štěpán
Diváků : 20

Hrádek – Švihov 12 : 0 (5 : 0)

Hosté proti s výrazně omlazeným týmem neměli na hřišti v Hrádku v souboji s domácími žáky žádnou naději na úspěch.

Branky : 18.,25.,32.,38. Schmirler David, 43.,53.,65.Matějka 0., 12-pena, 11.Kotál, 60.Lisa, 68.Novosdad S., 70.Rychtařík M.

Sestava Hrádek : Šmíd, Kodýdek, Boublík, Novosad, Skala, Lisa, Matějka, Kotal, Pena, Schmirler, Švec(střídali : Křížek, Švech, Honzemů a Rychtařík, Špetrl).

Horšovsý Týn  - Klatovy  3 : 5 (2 : 1)
Branky za Klatovy :  Štastný,2x, Čipera,Kološ,Voráč.

Rozhodčí : Vizingr