Okresní přebor minižáků ,sk. B - 3.kolo : 3.-4.9.

Duel  v Nýrsku rozhodl  Chasin

Husarský kousek který se nevidí často se podařil v Nýrsku Vitaly Chasinovi  z týmu hostů, který v rozmezí tří minut pojistil jednobrankové vedení  Klatov v rozhodující náskok.

Diváků: 40
Branky: 8. Kaňák Luděk, 14. Mazanec Michal, 31. Vrbecký Dominik, 42. Štengl Tomáš, 49. Štengl Tomáš - 40. Šveňha P

Nováček inkasoval tucet branek

Krutý začátek měl nováček z Pačejova který v domácím prostředí inkasoval tucet branek. S polovičním  přídělem se vracely Svéradice z Bolešin. Nejvyrovnanější zápas se hrál v Chanovicích kde finalista minulého ročníku okresního přeboru vykročil do nového ročníku úspěšně.

Bolešiny - Svéradice 6 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí : Beneš Zdeněk

Diváků: 30
Branky: 4. Michal Jan, 5. Kechnerová Andrea, 6. Haváček Petr, 34. Michal Jan, 40. Haváček Petr, 44. Martínek Aleš

Chanovice – Nalžovské Hory 4 : 1 (1 : 1)
Domácí začali velmi vlažně, za což je hosté z  brejku potrestali prvním gólem. Do desáté minuty trvala optická převaha hostů. Poté se hra vyrovnala a domácí do poločasu dokázali srovnat na 1 : 1. Po poločase posílili domácí střed pole a do konce utkání již měli více ze hry. Tlak domácích dokázali domácí zužitkovat i gólově.
Branky : 13.Roman Kovář, 33.Šebková Klárka, 38.Jakub Klásek, 42.Jakub Chalupný -  6.Pavel Nauš
Rozhodčí: Luděk Staněk
Diváků : 50, ŽK 0:1.

Pačejov -  Horažďovice  1 : 12 (0:6)

Jednoznačná záležitost fyzicky i herně vyspělejších hostů, kteří nově se rodícímu týmu domácích nedali šanci. Čestný úspěch domácích zaznamenal po nejhezčí akci utkání kapitán Erik Laně, které do brejku poslal přesnou přihrávkou Láďa Hosnedl.

Branky: Panuška Václav 4, Vrzal Václav 3, Květoň Rudolf 2, Stulík Pavel, Berger Lukáš, Pařil Tomáš - Laně Erik

Za sušickou rezervu zaskakovali  mladší minižáci

Statečný , přesto marný boj hráčů  mladíčků sušické rezervy  nemohl odvrátit vysokou prohru s fyzicky vyspělejším celkem Kolince. Daleko vyrovnanější duel se hrál v Dlouhé Vsi který skončil rovněž úspěchem hostů.

Sušice B - Kolinec 0 : 11 (0 : 6)

Domácí za něž nastoupili ml. minižáci a ještě ráno odehráli utkání své kategorie v Bolešinech, odehráli zapas statečně, bojovali, vytvořili si i několik šancí, ale na starší a fyzicky vyspělejší hráče hostí nestačili. Hosté byli vyzrálejší a trestali chyby domácí obrany.
Rozhodčí: Bauer František

Diváků : 50

Branky: - Kratochvíl Vít  6, Kutil  4, Boublík Evžen

Dlouhá Ves - K. Hory 2 : 3 (1 : 1)
Vyrovnaný zápas  přinesl těsné vítězství  hostujícím barvám.

Rozhodčí: laik

Diváků: 40
Branky: 10. Batěk T., 41. Batěk T. - 15. Švec Pavel, 31. Řimnáč Daniel, 40. Švec Pavel