Krajská soutěž dorostu ,sk. A - 3.kolo : 3.-4.9.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ  DOROST skupina A  – ročník  2005/2006

TABULKA, VÝSLEDKY, PROGRAM PŘÍŠTÍHO KOLA

Přeštický dorost vyučoval Strážov

Ve druhém kole čekali  na  dvojici nováčků nároční  soupeři. Strážov zajížděl na hřiště jednoho z favoritů na postup do Přeštic a dostal zde za vyučenou. Hrádek na domácím hřišti  si vedl lépe, když s kvalitním soupeřem ze Svéradic uhrál bod. Bod také získal Start Luby v Holýšově a vede si z našich zástupců v této soutěži podle očekávání nejlépe. Další týmy z Pošumaví  Švihov i Horažďovice v domácím prostředí utrpěly těsné prohry a jsou v tabulce zatím bez bodového zisku.

Hrádek - Svéradice 2 : 2 (2 : 1)

Po chybách  brankáře hostů získali domácí  po gólech Adamce a Moravce slibný dvoubrankový náskok. Hosté ještě do poločasu  střelou Pavlovského snížili  a v 53.minutě Kulhánkem vyrovnali. V závěru zápasu dohrávali hosté bez vyloučeného  Prokopce, ale stav zápasu se již nezměnil.

Rozhodčí: Blaheta Josef

Diváků: 30, ŽK 0:2, ČK 0:3
Branky: 8. Adamec Martin, 38. Moravec Jiří - 44. Pavlovský, 53. Kulhánek

Sestava Hrádek : Schmirler T. – Kodýdek Z., Šmíd, Kolář, Heberlein, Oliva, Kůl, Noha, Moravec, Kovářík, Adamec. Střídali :Král, Vlček, Liška. Trenéři: F.Novák, Schmirler J.

Sestava FK Svéradice: Dufek (46.Viktora) - Tichý, Dušek, Š.Kulhánek, Martínek - Polena, O.Kulhánek, L.Pavlovský (85.R.Jedlička) - Prokopec, Čada - Vlček

Švihov - Staňkov 3 : 4 (3 : 2)

Prvních deset minut patřilo domácím ale přesto  tečovanou střelou prohrávali 0:1.  Ve 25.minutě Bureš z trestného kopu vyrovnal , stejně tak i Suchý po přihrávce Cihelky a tři minuty do konce půle dokázal otočit skóre ve prospěch Švihova Luboš  Zdráhal. Vyrovnaný druhý poločas skončil šťastněji pro hosty kteří v poslední minutě  dali vítěznou branku.

Rozhodčí: Vondra Jiří

Diváků: 40, ŽK  1:5, 0:1.
Branky: 25. Bureš Karel, 35. Suchý Jaroslav, 42. Zdrahal Luboš - 10. Dolejš, 27. Dolejš, 73. Šmrha, 90. Bauer

Sestava Švihov : Vrána – Kašpárek, Bureš K., Regner(46.Zábran), Šrámek, Patočka, Milata, Zdráhal Jan, Cihelka, Suchý, Zdráhal  L. Trenér : Kovářík.

Přeštice – Strážov 8 : 1 (5 : 0)

Vedoucí tým tabulky svojí roli favorita potvrdil a bylo jen otázkou jakým skórem skončí.

Horažďovice – Kdyně  1:2 (0:1)

Holýšov – Luby  0 : 0