Sušice v přípravě finišuje

Generálka se Pootavské derby se  vydařila

Hradešice – Sušice  1 : 6 (0 : 5)

Poslední přípravný fotbalový zápas  na nový ročník v Hradešicích  sehrál účastník krajského přeboru  TJ Sušice. V sestavě se staronovou hráčskou akvizicí Cihlářem (přišel opět na hostování z Mochtína)  výrazně domácí  kombinovaný tým přehrála v úvodu utkání. Během třiadvaceti  minut  vedla 0:5 a určila tak jednoznačně další vývoj utkání. Domácí  kteří zahajují 1.B třídu až o dva týdny později ještě nejsou v optimální formě postupně z tohoto debaklu vzpamatovali a po přestávce snížili Kotišem. V 72.minutě Holý přidal  šestý střelecký úspěch  hostů skóre tohoto duelu uzavřel.

Sušickým fotbalistům tak generálka na úvodní utkání podzimní části nového ročníku vyšla. Pod vedením nového trenéra Luboše Vašici je čeká v neděli Pootavské derby  doma s týmem z Horažďovic  které povede do tohoto souboje zkušený kouč Karel Krejčí.

Branky : 65.Kotiš V.  – 10.Kodýdek, 16.Cihlář, 18.Hubáček, 20.Sládek, 23.Marek, 72. Holý.

Rozhodčí : Josef Blaheta