Energetici loňské prvenství neobhájí

Klatovy -  ZČE Plzeň  3:0 (1:0)

Klatovští pokračují v přípravě na podzimní sezónu. Součástí ladění formy  je účast na populárním kvalitním osazeném Trnkově memoriálu  v Plzni. Soupeřem jim byl loňský vítěz tohoto turnaje. Divizní výběr z Klatov  však  byl nad síly energetiků  kterým se tak nepodaří obhájit loňské prvenství.

První poločas se odvíjel v režii Klatov . Velmi houževnatý a usilovně bránící soupeř dlouho odolával, ale přesto čisté konto první půle neudržel, když pět minut před přestávkou skóroval Kotáb.Ve druhé půli trenér Kováč vystřídal pět hráčů sestavy a soupeř začal vystrkovat růžky a byl blízko k vyrovnání, ale  strážce svatyně Klatov  Jarolím  měl štěstí, když jedna ze střel skončila na tyči jeho branky. V závěru  druhé půle  těsný výsledek jistil dvěma góly Vítovec. Na 2:0 zvýšil po rohovém kopu hlavičkou a na 3:0  upravil, když úspěšně zakončil pěkný průnik plzeňskou obranou.

Klatovy se tímto vítězstvím budou usilovat ve finále které je nyní čeká o celkové  prvenství v turnaji.

Branky: Kotáb, Vítovec 2

Rozhodčí: Liškutin

Sestava Klatov:Míčka(Jarolím)-Dolejš,Viktora,Král,Milota(Javůrek) – Janek, Vonášek (Brejcha), Kopp(Vítovec),Rešetár(Toman Zb.) – Kotáb,Zedník