Klatovy v přípravě proti Přešticím potvrdily roli favorita

TJ Přeštice – Klatovy  0:4 (0:1)

V sobotu sehráli klatovští divizní fotbalisté další přípravné utkání se svým odvěkým rivalem z Přeštic. Trenér Kováč zkoušel různé varianty rozestavení  měl k dispozici kompletní kádr, který podal hlavně ve druhém poločase pěkný fotbalový výkon a prakticky Přeštické  fotbalisty k ničemu nepustil.

Klatovy se ujaly vedení hned ve 3.min po chybě obrany, kterou využil Rešetár. Ve 27.min kopal Míčka penaltu za ruku Kuneše, ale mířil  pouze do břevna.

Do druhého poločasu nastoupily Klatovy opět důrazně a prosadil se dvakrát Kotáb a jednou Kopp. Hráči Klatov předváděli pohledný kombinační hru, se kterou si soupeř nevěděl rady a prohrál 0:4.

Branky: Rešetár, Kopp, Kotáb 2

Rozhodčí: Mareška

Sestava Klatov:  Míčka(Jarolím)-Javůrek, Dolejš,Viktora,Milota-Janek(Vítovec), Vonášek (Kopp), Kopp(Kotáb), Rešetár-Zedník,Kulhánek(Janek)