21.  TJ Kašperské Hory

22.  SK Kovo Strážov

23.  TJ Sokol Nezamyslice

Krajskou soutěž si zahraje béčko TJ Sušice

Odvetnými zápasy vyvrcholil letošní ročník okresního přeboru žáků. Součet výsledků obou zápasů pak určil pořadí na 1.-22. místě s tím, že na 23.místě skončil . Poslední místo obsadil omlazený žákovský kolektiv Nezamyslic, který získal nejmenší počet bodů ze všech zúčastněných kolektivů hrající OP.

Prvenství v okresním přeboru vy podle očekávání vybojovalo posilněné béčko TJ Sušice,které získalo možnost si zahrát v novém ročníku krajskou soutěž. Třetí místo překvapivě získal Sokol Rabí v souboji se Sokolem Měcholupy, kterému citelně v obou zápasech chyběl nejlepší kanonýr soutěže Martin Opatrný.

o  1. - 2. místo

2.  Sokol Měčín

I.utkání:

Měčín – Sušice B  0 : 9 (0 : 3)

Jednoznačný průběh utkání vyzněl ve výrazné vítězství posíleného týmu hostů ze kterého vynikali  střelci Mička a Berka , když oba zaznamenali hattrick.

Branky : 2.,16.,68.-Mička Petr,13.,40.,70.Berka Rostislav43.,45.-Pohořal Petr,71.-Bešta Jiří.

Rabí – Měcholupy  3 : 3 (0 : 1)

Herně vyrovnané utkání se po neproměněných šancích domácích začalo postupně lépe vyvíjet pro hosty. Ještě v 60. minutě díky nedůsledné hře domácích byl pro ně hrozivý stav 0:3. Potom přišla první branka domácích a po ní pětiminutová smršť, ve které se jim podařilo vyrovnat. Odveta tak nebude jenom povinností. Utkání bylo hráno oboustranně slušně.

Branky : Rada Jan 61., Hozman Václav 2 (63. a 66.) -  Hybšman Zdeněk 28., Jahoda Michal 40., Valečka Miroslav 52.

Rozhodčí : Vošalík

Diváků : 20

II.utkání :

Měcholupy – Rabí  0 : 1  (0 : 0)

Domácí bez své velké opory kanonýra Martina Opatrného který v té době absolvoval atletické závody  sehráli s hosty zcela vyrovnaný souboj. O vítězství hostů a zisku 3.místa rozhodl jejich nejlepší střelec Jan Rada, který zakončil vydařený útok rabských žáků.

Branka : 41. Rada Jan

Diváků : 30, ŽK 0:1, ČK 1:0 (70. M.Valečka – urážka rozhodčího)

o  5. - 6. místo

I.utkání:

Chanovice  – Železná Ruda  4 : 4 (1 : 2)

Velhartice – Pačejov  8 : 2 (5 : 1)

Branky : Matějka O. 3, Foltýn T. 2, Lorenc J. 2, Hosnedl - ´Hlůžek J., Cihlář J.

Rozhodčí : Špitalský

Diváků :  50

o  9. - 10. místo

9. Sokol Plánice

I.utkání:

Malý Bor – Plánice  2 : 5 (2 : 2)

Po vyrovnaném prvním poločase domácí ve druhém povolili a hosté z brejků dosáhli výrazného vítězství.

Branky : 27 ., 32. Melka Václav - 2 . Kohout Rudolf, 5, 58, 61 a 64. Vojta Tomáš

Rozhodčí : Mácal, ŽK 0:1

Diváků : 50

II.utkání :

Plánice – Malý Bor  6 : 2 (3 : 2)

Na rozdíl od prvního utkání v Malém Boru  sehráli  hosté v prvním poločase zcela vyrovnanou partii. Vyrovnaný boj se očekával iu po přestávce, ale hosté  již v druhém poločase nepodali očekávaný výkon a domácí bez velkých potíží dotáhli také tento zápas do vítězného konce.

Branky : 6,14.Kohout R., 53.55. Petrů, 29.Vojta a 71.Těžký Michal – 13.Melka V., 35.Pavlas.

Rozhodčí : Voráč.

Diváků : 30

o  11. - 12. místo

I.utkání:

Nýrsko B – Nalžovské Hory  2 : 3 (2 : 1)

Domácí hráli celý zápas pouze s deseti hráči. V prvním poločase ještě svému soupeři stačili, ale po přestávce již jim začali ubývat síly a hosté tohjo využili k získání zaslouženého vítězství.

Branky : 23. a 33. Flór – 27.. a 46. Hnojský, 68.Liška  Pavel

Rozhodčí : Diviš

Diváků : 20

II.utkání :

Nalžovské Hory – Nýrsko B    1 : 1 (1 : 0)

Nalžovské Hory v prvním poločase měly převahu. Po přestávce hosté hru i výsledek vyrovnali. Domácím  tento  který jim zaručoval zisk 12.místa vyhovoval a skóre se již nezměnilo.

Branky : 32.Hnojský J. – 55.Prodam O.

o  13. - 14. místo

13.  Svéradice

I.utkání:

Svéradice – Janovice 6 : 3 (3 : 3)

Domácím stačil k úspěchu jediný hráč, když všech šest jejich branek zařídil jarní kanonýr Jan Valach. Hosté z Janovic však byli pro domácí velmi těžkým soupeřem a odvetné utkání za týden v Janovicích bude ještě velmi zajímavé.

Branky: 13.Valach Jan, 16.Valach Jan, 30.Valach Jan, 47.Valach Jan, 52.Valach Jan, 61.Valach Jan - 11.Urban Miroslav, 26.Bureš Šimon, 33.Urban Miroslav

Hartmanice – Bezděkov  9 : 0 (4 : 0)
Branky :  20.,23.,40. Ševčík , 11. a 21.Bachroň M., 50. a 68. Šablatura D.,55.Koki , 58.

Neznašovy – Kolinec 4 : 0 (2 : 0)

Domácí ve všech směrech svého soupeře přehráli a dařilo se jim i v koncovce. Hned v 1.min. skončil trestný kop V.Jandy ze 45 metrů  v brance. O 5.minut později utekl po pravé straně M.Pojar a podruhé prostřelil brankářku hostů. Ve druhém poločase se opět prosadil M.Pojar,když křižnou střelou zvýšil na 3:0 a na konečných 4:0 stanovil v 62.minutě  L.Taitl, který zavěsil  z hranice velkého vápna.

Rozhodčí :

Diváků : 30, ŽK 2:0, ČK 1:0(Kudlic Petr 2x ŽK)

o  19. - 20. místo

19.  SK Bolešiny

20.  Tatran Dlouhá Ves

I.utkání:

Bolešiny – Dlouhá Ves 1 : 2 (0 : 1)

Výsledek je vzhledem k průběhu zápasu pro domácí krutý. Ti ale nedokázali  využít čtyřech brankových příležitostí ke skórování a tak si vítězství fyzicky vyspělejší hosté zásluhou  šťastného gólu v nastaveném čase odváží  tři body.

Branky : 54.Matějka – 15.Gogy, 72.Trčan

Rozhodčí : Simbartl

Diváků : 20

II.utkání :

Dlouhá Ves  - Bolešiny  1 : 3 (0 : 2)

Branky : 63. Čech Martin 23.Vraný D., 35.Míšek Tomáš, 47.Matějka P.

Rozhodčí :Špitalský Milan

o  21. - 22. místo

21. TJ Kašperské Hory

22. SK Kovo Strážov

I.utkání:

Strážov -  Kašperské Hory  0 : 0

Bojovné utkání ve kterém byli hosté nebezpečnější , ale situace před  brankou domácích  řešil úspěšně brankář Vaněk. Přesto byli blíže k vítězství domácí,  kteří v závěru zápasu nastřelili břevno.

Rozhodčí : Černý

Diváků : 30

II.utkání :

Kašperské Hory   - Strážov   1 : 0 (1:0)

Hosté pouze s osmi hráči statečně odolávali a odešli ze hřiště s čestnou prohrou.

Branky : 33. Tomek Petr

Rozhodčí : Abraham

Diváků : 30, ŽK 1:0