Okresní přebor žáků –o konečné umístění - 1.kolo : 11.-12.6.:

1.  ??

2.  ??

I.utkání:

Měčín – Sušice B  0 : 9 (0 : 3)

Jednoznačný průběh utkání vyzněl ve výrazné vítězství posíleného týmu hostů ze kterého vynikali  střelci Mička a Berka , když oba zaznamenali hattrick.

Branky : 2.,16.,68.-Mička Petr,13.,40.,70.Berka Rostislav43.,45.-Pohořal Petr,71.-Bešta Jiří.

Rabí – Měcholupy  3 : 3 (0 : 1)

Herně vyrovnané utkání se po neproměněných šancích domácích začalo postupně lépe vyvíjet pro hosty. Ještě v 60. minutě díky nedůsledné hře domácích byl pro ně hrozivý stav 0:3. Potom přišla první branka domácích a po ní pětiminutová smršť, ve které se jim podařilo vyrovnat. Odveta tak nebude jenom povinností. Utkání bylo hráno oboustranně slušně.

Branky : Rada Jan 61., Hozman Václav 2 (63. a 66.) -  Hybšman Zdeněk 28., Jahoda Michal 40., Valečka Miroslav 52.

Malý Bor – Plánice  2 : 5 (2 : 2)

Po vyrovnaném prvním poločase domácí ve druhém povolili a hosté z brejků dosáhli výrazného vítězství.

Branky : 27 ., 32. Melka Václav - 2 . Kohout Rudolf, 5, 58, 61 a 64. Vojta Tomáš

I.utkání:

Nýrsko B – Nalžovské Hory  2 : 3 (2 : 1)

Domácí hráli celý zápas pouze s deseti hráči. V prvním poločase ještě svému soupeři stačili, ale po přestávce již jim začali ubývat síly a hosté tohjo využili k získání zaslouženého vítězství.

Svéradice – Janovice 6 : 3 (3 : 3)

Domácím stačil k úspěchu jediný hráč, když všech šest jejich branek zařídil jarní kanonýr Jan Valach. Hosté z Janovic však byli pro domácí velmi těžkým soupeřem a odvetné utkání za týden v Janovicích bude ještě velmi zajímavé.

Branky: 13.Valach Jan, 16.Valach Jan, 30.Valach Jan, 47.Valach Jan, 52.Valach Jan, 61.Valach Jan - 11.Urban Miroslav, 26.Bureš Šimon, 33.Urban Miroslav

Neznašovy – Kolinec 4 : 0 (2 : 0)

Domácí ve všech směrech svého soupeře přehráli a dařilo se jim i v koncovce. Hned v 1.min. skončil trestný kop V.Jandy ze 45 metrů  v brance. O 5.minut později utekl po pravé straně M.Pojar a podruhé prostřelil brankářku hostů. Ve druhém poločase se opět prosadil M.Pojar,když křižnou střelou zvýšil na 3:0 a na konečných 4:0 stanovil v 62.minutě  L.Taitl, který zavěsil  z hranice velkého vápna.

Bolešiny – Dlouhá Ves 1 : 2 (0 : 1)

Výsledek je vzhledem k průběhu zápasu pro domácí krutý. Ti ale nedokázali  využít čtyřech brankových příležitostí ke skórování a tak si vítězství fyzicky vyspělejší hosté zásluhou  šťastného gólu v nastaveném čase odváží  tři body.

Strážov -  Kašperské Hory  0 : 0

Bojovné utkání ve kterém byli hosté nebezpečnější , ale situace před  brankou domácích  řešil úspěšně brankář Vaněk. Přesto byli blíže k vítězství domácí,  kteří v závěru zápasu nastřelili břevno.

Rozhodčí : Černý