Okresní přebor dorostu o 9.- 15.místo 6 . kolo : 4.-5.6.

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU    o 9. - 15.místo

Střelecké hody na dlouhoveském hřišti

Dvě kola před koncem nástavby OP dorostu o umístění na 9.-12.místě přineslo podle očekávání úspěch  favoritům hrajícím v domácím prostředí. Nejvýraznějšího výsledku dosáhl vedoucí tým této tabulky Tatran Dlouhá Ves který na svém hřišti rozstřílel Plánici.

Běšiny   -    Žichovice 4 : 0 (1 : 0)

Jindřich Štraser
Domácí se ujali vedení gólem z penalty v 19. minutě ,a postupně svoje  zvyšovali svoje vedení.  V 58. minutě  chytil hostující gólman penaltu J.Štraserovi,ale na dorážku byl krátký. V 70. minutě  po akci Boháče skóroval M. Brůha. Na konečných 4:0 stanovil v 80. min. J.Vítovec hlavou z rohu. Další šance domácí hráči K.Vítovec,M.Rudolf,V.Bulka již  nevyužili.

Branky : 19. a 58. Jindřich Štraser( 1 PK), , 70..Milan Brůha, 80. Jindřich Vítovec
Rozhodčí : Josef Jarka
Diváků : 10, ŽK 1:3.

Bolešiny - Chanovice 5 : 1 (3 : 1)

Průběh hry nebyl tak jednoznačný jak napovídá konečný výsledek. Blešinám se ale mimořádně dařilo v koncovce , naopak hosté neměli štěstí a jejich střely létaly kolem domácí svatyně, nebo míč zastavila tyč či břevno.
Rozhodčí: Půrok Michal

Diváků: 50, ŽK 0:1
Branky: 13. Zahálka Pavel, 17. Zahálka Pavel, 28. Koleta Patrik, 72. Zahálka Pavel, 83. Hettler Jan - 32. Mráz Josef

Dlouhá Ves - Plánice 11 : 1 (4 : 1)

Domácí potvrdili, že jsou s této skupině jednoznačně nejlepší. V duelu s Plánicí si na svém hřišti udělali střelnici  a s chutí si zastříleli.
Rozhodčí: Staněk Luděk

Diváků: 50, ŽK 1:0
Branky: 3. Novák Ladislav, 7. Pokorný Luboš, 7. Studený František, 20. Studený František, 29. Šmíd Jindřich, 40. Hanzík Karel, 54. Kratochvíl Jaroslav, 74. Kratochvíl Jaroslav, 81. Studený František, 86. Čech Martin, 88. Šmíd Jindřich - 30. Vojta Tomáš