KP dorostu o 1.-5.místo 7.kolo : 28.-29.5.

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROST  – s t a r š í  - O POSTUP

Sen o druhém místu se vzdálil

Sobotní dvojzápas v Tachově dával šanci pro  Klatovy v případě úspěšného výsledku  se přiblížit možnosti obsadit ve společné tabulce straších a mladších dorostenců v KP celkové druhé místo. Z Tachov se vrátily oba kolektivy po těsných jednobrankových prohrách bezu bodů a sen o druhém místu se tak značně vzdálil.

Vážení čtenáři ,

bližší informace k soutěži najdete na této stránce  po jejich zpracování nejpozději v pondělí večer . Nejaktuálnější informace o výsledcích této soutěže a stručných údajích k utkání najdete po klinutí na tento odkaz :                           Nejaktuálnější výsledky

Tachov   -  Klatovy   3 : 2 (1 : 2)

Jiří Toman

Hosté nastoupili do utkání oslabeni o zraněné hráče Beneše a Matějku V., přesto chtěli v utkání bodovat. Již ve 3. min. se dostali po tr. kopu do šance domácí hráči, po závaru však hosty zachránilo břevno. Udeřilo však na druhé straně, kdy v 7. min. zahrával z 20 metrů trestný  kop Toman Zb., který vymetl šibenici domácí branky a tak poslal hosty do vedení 0 : 1.Ve 12. min. po centru Spolka mohl Fait zvýšit vedení hostů, v rozhodující chvíli však balón špatně trefil. Ve 14. min. opět po centru Spolka byl v obrovské šanci Toman Zb., který však přestřelil , v 17. min. se tak vedlo i domácím. Ve 23. min. Spolek po samostatné akci zvýšil na 0 : 2. O 2. min. později snížili domácí střelou k tyči na 1 : 2. Ve 28. min. po centru Tomana vychytal Spolka domácí brankář. Ve 30. min. opět Spolek v dobré šanci přestřelil. Do druhého poločasu hosté nastoupili bez Tomana a Popelky, což se projevilo na hře hostujícího družstva. Ve druhém poločase se hrálo především ve středu hřišti s minimem šancí na obou stranách. V 78. min. po chybě hostujících hráčů, domácí Habrdle srovnal na 2 : 2. V 80.min mohl rozhodnout Votípka, který šel sám na brankáře, v koncovce však selhal. Když se zdálo, že si mužstva body rozdělí, udeřilo v poslední minutě, kdy pochybě obrany a z centru z levé strany se nejlépe orientoval Gubáni, který tak získal 3 body pro domácí.

Branky : Závorka,Habrdle,Gubáni -  Toman Zbyněk,Zedek
Rozhodčí : Dusil, Diváků : 100, ŽK 3:1
Sestava Klatov:Halhamter,Hromada,Fait,Vacovský, Jakubec,Votípka Liszok, Duchek, Toman Zbyněk (Matějka),Spolek,Popelka  (Mildner)

Tabulka – Krajský přebor dorost  - starší O POSTUP  po  7 .kole

===================================================================

1. Rokycany       6    4   1  1   14 :  7    63 (  4)

2. Klatovy        5    3   0  2   10 : 10    49 (  3)

3. Tachov         6    2   1  3   11 : 14    41 ( -2)

4. Bolevec        5    3   1  1   12 :  7    40 (  1)

5. Doubravka B    6    0   1  5    5 : 14    16 ( -8)

KR AJSKÝ PŘEBOR  dorost – mladší  - O POSTUP

bližší informace k soutěži najdete na této stránce  po jejich zpracování nejpozději v pondělí večer . Nejaktuálnější informace o výsledcích této soutěže a stručných údajích k utkání najdete po klinutí na tento odkaz :                                 Nejaktuálnější výsledky

Tachov   -  Klatovy   1 : 0 (1 : 0)

Sestava Klatov:Blumentrit,Zoubek,Moser,Šrámek, Tribula,Michálek,Matějka,Voráček, Bouberle, Rejko, Hořký