Okresní přebor dorostu o 1.-8.místo 4. kolo : 21.-22.5.

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU    o 1. - 8.místo

NA ČELE TABULKY JE POŘÁDNĚ DUSNO

Již nyní po odehrání první poloviny finálové části okresního přeboru dorostu se potvrzuje, že nový model okresního přeboru přinesl zkvalitnění závěru soutěží. Proto pro příští ročník připravuje řídící komise podobný model s rozdělením v první části do skupin a v druhé části na souboje nejlepších ze skupin i pro všechny další mládežnické soutěže.

Na čele tabulky je situace velmi vyrovnaná. Bodový odstup mezi prvními čtyři týmy je pouhé dva body. Situaci ještě více  zamlžuje  odložené utkání Hrádek – Mochtín které se dohrává tento pátek od 18.00 hodin v Hrádku.

Mochtín - Nezamyslice 0 : 0 (0 : 0)

Domácím nebyla nic platná ani závěrečná početní přesilovka a tak jejich střelecké trápení ukončila až závěrečným hvizdem rozhodčí Špidlerová .

Rozhodčí: Špindlerová Zuzana

Diváků : 20, ŽK 1:2, ČK 0:1

Měcholupy - Sušice B 3 : 1 (1 : 0)

Hosté tentokráte bez posil (áčko hrálo ve Svéradicích) se na hřišti jednoho z favoritů finálové části OP neprosadili . Devět minut před koncem se jim podařilo zmírnit tříbrankovou prohru čestným úspěchem který dal střelecky disponovaný Farták.
Rozhodčí: Beneš Zdeněk

Branky: 7. Valečka Jan, 22. Šilhavý Pavel, 71. Kanta Michal - 81. Farták Josef,

ŽK 2:0.

Pačejov - Strážov 3 : 4 (2 : 2)

Domácí doplatili na přísné vyloučení Láda v desáté minutě kdy za úmyslnou ruku  šel do sprchy a pokutový kop poslal hosty vstříc k vítězství. To se ale nerodilo snadno. Domácí vyrovnali jejich vedení na 1:1 a 2:2  v závěru již o devíti  kdy musel pro dvě ŽK v 55.minutě předčasně ze hřiště jejich kanonýr Ticháček ještě snížili ze 2:4 na 3:4 z penalty, ale to již bylo

z jejich strany maximum.
Rozhodčí: Špitalský Milan

Diváků: 30, ŽK 3:2, ČK 2:0(10.Lád, 55.Ticháček)

Branky: Štěpán František,  Ticháček Josef,  Strolený Václav -  Čermák Josef  2,  Chaluš Michal,   Kalista Karel

Janovice - Hrádek 2 : 2 (1 : 1)

V prvním poločase zápasu hosté pod silným tlakem domácích se nedostávali do hry a ani po chybě obrany , kdy padl vlastní gól,nedokázali situaci vyřešit. Domácí z přímého kopu vyrovnali a dohráli poločas ve velkém stylu. Prvních 20 minut druhé půle převzali hosté iniciativu a šli do vedení.Domácí se uchýlili ke komentáři výkonu sudího, což bylo oceněno žlutými kartami a následným vyloučením domácího hráče.Poté se domácí vzchopili, hru vyrovnali a v 90 minutě srovnali přímým kopem Radkem Holým skóre. V nastaveném čase, po faulu v pokutovém území na domácího hráče, sudí místo nařízení penalty radši ukončil zápas
Rozhodčí: Abraham Josef

Diváků: 60, ŽK 4:1, ČK 1:0 (74.Drobena)
Branky: 22. Holý Radek, 90. Holý Radek - 20. Kul Jan, 65. Kodýdek Zdeněk