Výsledky vloženého kola okresních žákovských soutěží 18.-19.5.

Výsledky vloženého kola žákovských soutěží   18.-19.5.

Branky: 33. Mejstřík Adam - 43. Staněk Pavel

Bolešiny - Plánice 2 : 9 (2 : 3)
Rozhodčí: Voráč Jan

Diváků: 40
Branky: 14. vlastní, 33. Matějka Pavel - 8. Vojta Tomáš, 10. Kohout Rudolf, 25. Plánička Tomáš, 38. Kohout Rudolf, 49. Kohout Rudolf, 54. Kohout Rudolf, 60. Kohout Rudolf, 66. Kohout Rudolf, 70. Plánička Tomáš

Měčín - Janovice 12 : 0 (5 : 0)
Rozhodčí: Špindlerová Zuzana

Diváků: 25
Branky: 5. Štampach Jakub, 10. Touš Jan, 20. Šlajch David, 30. Hromada Lukáš, 33. Ambrož Jan, 36. Štampach Jakub, 37. Štampach Jakub, 42. Štampach Jakub, 44. Štampach Jakub, 45. Kubík David, 55. Touš Jan, 68. Touš Jan

Nýrsko B - Neznašovy 6 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Krejčíř Karel

Diváků: 20
Branky: 16. Holobradý Pavel, 41. Holobradý Pavel, 44. Holobradý Pavel, 57. Prodan Ondřej, 59. Prodan Ondřej, 68. Prodan Ondřej - 28. Pojar Miroslav

Strážov - Bezděkov  - odloženo na 25.5.

Tabulka zde

Okresní přebor žáků - skupina B

Svéradice - Nezamyslice 6 : 0 (3 : 0)

Domácí hráči se proti důrazně bránícímu soupeři z Nezamyslic těžko prosazovali, přesto se dočkali zaslouženého vysokého vítězství. Za zmínku stojí pátá branka domácích, při které kapitán Svéradïc, brankář Dufek, pronikl s míčem téměř přes celé hřiště a v závěru ještě stihl předložit gólovou přihrávku Valachovi.
Rozhodčí: Dušek Václav

Branky: 4. Chaloupka Martin, 9. Jedlička Radek, 24. Jedlička Radek, 58. Valach Jan, 60. Valach Jan, 62. Jedlička Radek

Malý Bor - Kašperské Hory 6 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Mácal Roman

Diváků: 15
Branky: 40. Melka Václav, 52. Kučera Tomáš, 58. Pilek Ondřej, 58. Pavlas Pavel, 66. Melka Václav, 69. Melka Václav

Pačejov - Hartmanice 10 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Špitalský Milan

Branky: 9. Cikán Jiří, 13. Cikán Jiří, 24. Cikán Jiří, 28. Svačina Vojtěch, 37. Svačina Vojtěch, 40. Bulka Václav, 45. Škach Radek, 50. Cihlář Jan, 57. Cihlář Jan, 68. Kubáň Milan - 70. Koryťák Jiří

Diváků: 50
Branky: - 0. Pohořal Petr, 0. Pohořal Petr, 0. Pohořal Petr, 0. Nguten Dina Long, 0. Uldrich Jan, 0. Kodýdek Michal

Kolinec - TJ Nalž. Hory –nehlášeno

Tabulka zde

Okresní přebor minižáků - skupina A

Janovice - Mochtín 2 : 3 (2 : 1)

Hosté v průměru o dva roky starší , měli jednoznačné předsevzetí, vyhrát. Vítězství hostů se však nerodilo tak jednoduše jak si představovali. V prvním poločase si domácí vytvořili několik šancí rychlými brejky a při jednom z nich byl faulován před pokutovým územím domácí hráč Roland Diviš a nařízený přímý kop sám krásnou střelou proměnil ve vedoucí gól. Hosté v zápětí korigovali střelou z vápna hráčem Bláhou na 1:1.Uběhli dvě minuty a domácí kopali rohový kop , který kopal Roland Diviš a na dvakrát prostřelil hostujícího brankáře a tím upravil skóre prvního poločasu pro domácí na 2:1. V druhém poločase hosté jednoznačně přehrávali domácí ve všech směrech. Když už se zdálo že domácí udrží vítězství , přišli závěrečné minuty zápasu a mohutný nápor hostů , které ve 49 a 50 minutě góly Bláhy a Hrdličky po hrubých chybách obránců a brankáře zužitkovali ve své vítězství.
Rozhodčí: Půrok Michal

Diváků: 20
Branky: 21. Diviš Roland, 25. Diviš Roland - 23. Bláha Lukáš, 49. Bláha Lukáš, 50. Hrudička Aleš

Nýrsko B - TJ Klatovy 4 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Černý Miroslav Diváků: 20
Branky: 20. Tůma Václav, 21. Tůma Václav, 24. Neudek Martin, 38. Neudek Martin - 9. Rendl Tomáš, 35. Chasin Vitaly, 40. Chasin Vitaly

Měčín - Luby 1 : 9 (0 : 8)
Rozhodčí: Špitalský MIlan

Diváků: 30
Branky: 50. Duchek Petr - 2. Kurc Vojtěch, 4. Rajal Pavel, 8. Rajalová Markéta, 13. Hessová Klára, 15. Vlach Karel, 19. Kurc Vojtěch, 20. Jílek Lukáš, 23. Kurc Vojtěch, 48. Kurc Vojtěch

Nýrsko A - FK CH-Union 13 : 0 (6 : 0)
Rozhodčí: Černý Miroslav

Diváků: 20
Branky: 7. Kvítek Patrik, 11. Kvítek Patrik, 15. Kalivoda Karel, 18. Lev Tomáš, 22. Kalivoda Karel, 25. Raiser Jakub, 29. Lev Tomáš, 37. Lev Tomáš, 38. György Ivo, 40. Macháček Vlastimil, 42. Macháček Vlastimil, 45. Kalivoda Karel, 50. Kalivoda Karel

Švihov - Bolešiny  - odloženo

Tabulka zde

Okresní přebor minižáků - skupina B

Kolinec - Kašper. Hory 16 : 0 (8 : 0)
Rozhodčí: Hoffman Jiří

Diváků: 18
Branky: 2. Ráb Michal, 3. Kratochvíl Vít, 8. Ráb Michal, 11. Kratochvíl Vít, 19. Ráb Michal, 21. Brůha Martin, 24. Hoffman Jiří, 25. Ráb Michal, 26. Ráb Michal, 31. Hoffman Jiří, 34. Ráb Michal, 42. Hoffman Jiří, 45. Ráb Michal, 48. Kotal Martin, 48. Hoffman Jiří, 50. Ráb Michal.

Horažďovice - Sušice A 1 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Staněk Luděk

Diváků: 20
Branky: 36. Panuška Václav - 14. Matějka Petr, 16. Tonner Miroslav, 19. Matějka Petr, 21. Skuhra Jiří, 25. Tonner Miroslav, 40. Tonner Miroslav, 44. Tonner Miroslav