KP dorostu - nástavba o postup 1.-5.místo 5.kolo : 14.-15.5.

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU  – s t a r š í  - O POSTUP

Čest klatovských barev opět  zachraňoval straší dorost

Zatím co mladší dorost TJ Klatovy hledá v nástavbě krajského přeboru  střeleckou mušku , zkušenější starší dorostenci vedeni trenérem Jiřím Tomanem se zaměřují na to, aby jejich body  sbírka byla co nejbohatší. Zatím se jim to daří  a  po vítězství v Plzni nad divizní rezervou Doubravky se snaží držet ještě možnost získat ve společné tabulce se starším dorostem druhé místo, když to třetí mají již  téměř jisté.

Doubravka - Klatovy   1 : 2  (1 : 0)
Jiří Toman
Utkání na Doubravce bylo od počátku vyrovnané,hrálo se převážně k vápnu,oběma mužstvům chyběla finální přihrávka.Do první šance se dostal host.Voráček,kterému chyběl před bránou větší důraz.V 21 min.zachránil tutovku brankář Hamhalter,který vytáhl střelu na břevno.Ve 23 min.upadl ve vápně přes nohu Hromady domácí hráč,kopala se penalta,kterou proměnil domácí Fedorko.Ve 35. min. to byli opět domácí, kteří mohli zvýšit vedení, naštěstí pro hosty domácí hráč přehodil brankáře i bránu. Hosté nastoupili do druhého poločasu s odhodláním výsledek otočit, což se jim povedlo ve 49.min. kdy Toman prošel středem hřiště, posunul do ulice Benešovi a ten zkušeně podél brankáře srovnal na 1:1.v 61.min.se řítil sám na brankáře Matějka V. rozhodující chvíli mu domácí balon ukopli.Hosté byli aktivnější za což se dočkali po pasu Liszoka a koncovce Beneše vítězného gólu.V 83.a 89.min.se dostal do brejku Beneš,v koncovce však úspěšný nebyl.Hosté si v závěru vítězství pohlídali.
"První poločas byl z naší strany špatný,nehráli jsme jako tým a někteří hráči neplnili své úkoly.O přestávce jsme si vše vyříkali a ve druhém poločase bylo na hřišti jiné mužstvo,ktere si přivezlo tři body.Chtěl bych pochválit brankáře Hamhaltra Pera a v poli Tomana Zbyňka.
Branky:Fedorko - Beneš 2.
Sestava:Hamhalter-Hromada,Vacovský,Jakubec,- Voráček(60.Votípka),Fait, Liszok, Matějka V.Toman Z.(75.Tribula)-Spolek,Beneš (89.Mildner) .
Rozhodčí :  Schneider, ŽK 1:3.

Tabulka – Krajský přebor dorostu  - starší O POSTUP  po  5 .kole

===================================================================

1. Rokycany            4    3   1  0    7 :  1    60 (  4)

2. Klatovy             4    3   0  1    8 :  7    49 (  3)

3. Bolevec             4    2   1  1    7 :  5    37 (  1)

4. Tachov              4    1   0  3    7 : 11    37 ( -3)

5. Doubravka B         4    0   0  4    3 :  8    15 ( -6)

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU  – mladší  - O POSTUP

Doubravka  -  Klatovy 3 : 0 (0 : 0)

Hosté opět doplatili na svou nemoc, neproměňování šancí. Většinu zápasu byli lepším mužstvem, ale branku se jim nepodařilo vstřelit. Domácí byli úspěšnější a 15 minut před koncem dali vedoucí branku. Klatovy  ve snaze vyrovnat otevřely hru ale tím kdo další branky přidal tyl jen tým domácí Doubravky.

Sestava: Lávička - Šrámek,Hořký, Moser, Michálek(70´Koláček), - D. Matějka, Tribula, Presl(75.Rejko), T. Matějka, - Bouberle,Pavlík Jar.