KS dorostu ,skupina A 19.kolo : 30.4.-1.5.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU – skupina A

Derby ve švihově rozhodla vlastní branka

Horažďovice se připravily o lepší výsledek ve Švihově kde vedli od 2.minuty Mach, ale jeho spoluhráč Želízko ho napodobil o jedenáct minut později ale do vlastní sítě  a vyrovnal na konečných 1:1. Lépe dopadl na hřišti soupeře ve Kdyni vedoucí tým tabulky TJ Sušice který domácím nic nedovolil a po remíze svého největšího soupeře z Domažlic si upevnil své postavení v tabulce  které činí nyní šestibodový náskok.  I třetí místo má poměrně jistého majitele kterým jsou Svéradic jistící si bronzovou příčku tříbodovým ziskem venku.

Chodský Újezd - FK Svéradice 0:1 (0:0)

Václav Dušek ml.

Svéradice se musely v utkání obejít bez opor Jakuba Větrovce a Davida Pavlovského i hlavního trenéra Petra Doležala. V žádném případě se však nechtěli z daleké Chodové Plané, kde se tento zápas hrál, vracet z prázdnou. Úvod utkání ale patřil domácím a už v 5. minutě vyrážel brankář Viktora přímý kop s problémy na břevno. Postupně však začali přebírat iniciativu hosté a domácí mohli děkovat především svému brankáři, který dvakrát skvěle zasáhl při šancích velmi aktivního Ondřeje Kulhánka. Méně záživný druhý poločas začali lépe hosté, ale střelecky se dlouho prosadit nedokázali. Paradoxně v době, kdy se domácí začali nadechovat v závěrečnému náporu, udeřili Svéradice, když vtipným obloučkem přes brankáře skóroval Vlček. Závěr už domácí odehráli v křeči a naopak hosté mohli ještě zvýšit, ale střídající Dušek po Končelíkově vybídnutí zblízka přestřelil.

Branky: 74. Vlček Jakub

Rozhodčí: Dusil

Sestava FK Svéradice: Viktora - Bartuška, L.Švec, Š.Kulhánek, Bouše - Jára (75.Dušek), Vonášek, Z.Prokopec, O.Kulhánek - Končelík, Vlček

Švihov - Horažďovice 1 : 1 (0 : 0)

Domácí měli více ze hry. Hosté si velké šance nevytvořili, ale přesto dokázali dvakrát skórovat. Na vedoucí branku svého spoluhráče Macha odpověděl nešťastným zákrokem Jan Želízko a míč tečoval do vlastní branky.
Rozhodčí: Velíšek

Diváků: 50. ŽK 2:1.
Branky: 73. vlastní - 62. Š. Mach

Sestava domácích : Zdráhal  L.  – Kovářík, Bureš, Milata, Flug, Dolejš, Vlasák, Cihelka, Vladař,Suchý, Petrus, Kašpárek.

Kdyně - Sušice 0 : 4 (0 : 1)

Kdyně po prohře ve Švihově chtěla tentokráte se proti vedoucímu mužstvu tabulky prosadit. Hosté ale odehráli  dobrou partii a nedovolili domácím ani jednou skórovat.

Branky: - Nekola Jiří, Voldřich, Koulák, Tůma Lukáš.

Postřekov - Nýrsko 3 : 0 (2 : 0)