Nástavba : KP starší a mladší dorost o POSTUP 3.kolo : 30.4.-1.5

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – s t a r š í  - O POSTUP

ZMĚNY V SESTAVĚ  PŘIŠLY MLADŠÍMU DOROSTU VHOD

Velmi obtížný úkol čekal dorostenecké kolektivy z města karafiátů na hřišti suverénů letošního ročníku KP v Rokycanech. Lídr tabulky v obou zápasech potvrdil , že těžko bude ve zbývajících  zápasech finálové skupiny hledat přemožitele. Velmi dobrou partii v Rokycanech odehrál klatovský mladší dorost. Ten nastoupil v pozměněné sestavě a ukázalo se, že tyto změny mužstvu prospěly.Vyrovnanému duelu by spíše u mladších dorostenců slušela remíza, ale těsná  prohra s favoritem po boji nemůže mrzet.

FC Rokycany - TJ Klatovy   4 : 0 (2 : 0)

Jiří Toman

Hosté chtěli v tomto utkání přerušit sérii ze vzájemných utkání, bohužel se jim to nepovedlo ani ve třetím vzájemném utkání. Hosté měli v úvodních minutách častěji míč na svých kopačkách. Byli to však hosté, kteří šli v 6. min. do vedení, kdy střelu domácích tečoval hostující Vacovský 1 : 0. Klatovy po této brance znervóznili a přestalo se jim dařit. Ani hosté se však do šancí nedostávali. Ve 30. min. se prosadil domácí Mulač a skóroval 2 : 0. Ve druhém poločase přidal další gól Kříž, který po výkonu brankáře využil zaváhání ke střele a střelil třetí branku 3 : 0. V 70. min. se uvolnil Beneš, na jeho přihrávku však Spolek nedosáhl. V 78. min. šel sám na brankáře Beneš, jeho střela šla však vedle. V 79. min. špatně vyběhl hostující brankář a domácí dali gól do prázdné brány 4 : 0. V 88. min. mohl zmírnit porážku Spolek, ale střelu z malého vápna vyrazil domácí brankář.
Rozhodčí : Legát
Diváků : 50, ŽK 0 : 2

Branky : Mulač , Kříž, Lukeš, Bůcha

Sestava Klatov:Hamhalter(46 Blumentrit)Hromada, Vacovský,Jakubec,Fait, Tribula,Votípka (46 min,Duchek) Toman Zb. (46 min.Voráček)Matějka,Spolek, Beneš.

Tabulka – Krajský přebor dorostu  - starší O POSTUP  po  3 .kole

===================================================================

1. Rokycany            3    2   1  0    6 :  1    57 (  1)

2. Klatovy             2    1   0  1    4 :  5    43 (  0)

3. Tachov              2    1   0  1    5 :  6    37 (  0)

4. Bolevec             2    1   1  0    2 :  1    34 (  1)

5. Doubravka B         3    0   0  3    2 :  6    15 ( -3)

Tachov            - volno                    :     (    :    )

Rokycany          - Klatovy                3 :  0  (  2 :   0)

Bolevec           - Doubravka B            1 :  0  (  1 :   0)

KR AJSKÝ PŘEBOR  DOROSTU – mladší  - O POSTUP

FC Rokycany -TJ Klatovy  3 : 2 (2 : 0)

Václav Míka

Ve značně obměněné sestavě se hosté představili na hřišti vedoucího mužstva a byly víc než vyrovnaným mužstvem. Hned od začátku se Klatovy tlačily do útoku, ale šance Pavlíka v 10.  a ve 25. minutě stejně jako Bouberleho ve 20.minutě zůstaly nevyužity. A tak přišel trest který se dostavil ve  30 minutě po rohovém kopu domácích a ti se ujali vedení. To se jim podařilo ještě ve 39.minutě pojistit druhou brankou. V úvodu druhého  poločasu se hostům podařilo Mészárošem snížit, když se ocitl sám před brankářem a technicky ho přehodil. Další šanci hostů Matějka , který se ocitl sám před brankářem bohužel neproměnil. Domácím se podařilo po třetí poslalt míč za záda brankáře Blumentrita, ale poslední slovo měli hosté kteří snižili  v 75 minutě  Antonínem Preslem z pokutového kopu.
Branky za hosty : 42. Meszáros, 74. Presl (PK)
Diváků : 50
Sestava Klatov:Blumentrit(41.Riška)Lávička, Tribula, Moser,Zazvonil,Meszáros, T.Matějka , Presl, Koláček(70.Zoubek) , Pavlík  Jar.(41.Veselka),Boubele(57.Hořký)

Hodnocení trenéra Václava Míky:
“Odehráli jsme velice kvalitní utkání, ve kterém jsme si nezasloužili prohrát. Měli jsme plno vyložených šancí, ale jejich využití nás trápí celou sezonu. Domácí byly šťastnější.“

1. Rokycany            3    3   0  0    8 :  2    60 (  3)           51

2. Tachov              2    1   1  0    5 :  4    52 (  1)           48

3. Klatovy             2    0   0  2    5 :  7    35 ( -3)           35

4. Doubravka           3    0   1  2    1 :  7    33 ( -2)           32

5. Bolevec             2    1   0  1    5 :  4    26 (  0)           23

Tachov            - volno                   :     (    :    )

Rokycany          - Klatovy                3 :  2  (  2 :   0)

Bolevec           - Doubravka              5 :  0  (  2 :   0)