Krajské finále Danone Cup

OFS  Klatovy - OFS Domažlice  2 : 1 (1:1)

Václav Zahradník

Miroslav Sedlmaier

Dějištěm krajského finále Danone Cup 2005 ve kterém startovali žáci roč.nar. 1993 a mladší  byl stadion TJ Sušice. Lépe se do utkání podařil vstup domácímu  výběru Po velice pěkné a rychlé akci již ve druhé minutě dostal míč na pravém křídle David Červený a své šance využil a střelou k levé tyčce branky Domažlického výběru nedal brankáři hostů šanci. Po této brance však převzali iniciativu na svou stranu hráči výběru z Domažlic  a klatovská  obrana začala dělat chyby. Po jedné z nich získali míč a  Lešek lobem poslal míč do domácí branky 1:1.Dokonce poločasu se hra odehrávala většinou ve středu hřiště a ojedinělé protiútoky končily na hranici pokutového území.Po vystřídání dvou hráčů o poločasu začal domácí výběr opět náporem a bylo jen otázkou času, kdy skončí míč v soupeřově síti.To se podařilo po sérii rohů v 37.minutě,  kdy Martin Kalný po rohovém kopu a skrumáži před brankou doslova dotlačil míč do sítě. Výběr OFS Klatovy se v další části zápasu překonával v obětavosti a nedovolil si již vítězství vzít. Celkově však to byl spíše urputný boj s počasím a hlavně terénem,fotbal byl připomenut jen v několika málo okamžicích.
  Po skončení utkání bylo provedeno zástupcem PKFS - p.Janem Kůstkou předání diplomů,pohárů a medailí oběma okresním výběrům.Tím šťastnějším a vítězem,který má právo reprezentovat Plzeňský kraj v republikovém finále v Roudnici nad Labem /ve dnech 6.-8.5.2005)byl však výběr OFS Klatovy.

Branky: 2.-Červený David (Chanovice) – 37.Kalný Martin (Sušice) – 11.Lešek Tomáš
Rozhodčí : Abraham Josef-HR ,Veverka Jan-AR1, Brůha Radek-AR2
Diváků : 50
Sestavy

Klatovy :Janda,Mužík,Kalný,Macoun,Kodýdek,Matějka,Halas,Johánek(31´-Chudý),Červený,Vachuška,Bálek(31´-Varga),náhradníci Sova,Mundl a brankář Neudek
Trenéři - Staněk Jan,Janda Petr
Vedoucí - Zahradník Václav
Domažlice :
Brych,Marinov(57´-Lang),Bláha,Hubr,Vojtko,Lešek, Duffek,Hamerník, Gabriel(41.Čadek),Šobr,Ševčík(42.Jarina), náhradníci Drozda a brankář Čapský