Okresní přebor žáků – skupina B , okresní přebor Domažlicka(MŽ)14.kolo : 9.-10.4.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ   - skupina B

V MALÉM BORU SE BODY DĚLILY

Na úvod sezóny se hrál nejzajímavější v Malém Boru . Na místním hřišti se střetla družstva která se na jarní boje poctivě připravovala. Hosté z Chanovic mají již za sebou dva zápasy v krajském kole žáků a prezentovali se v tomto zápase jako kvalitní a dobře připravený kolektiv. Domácí ale mají ve svém středu nejlepšího střelce soutěže Václava Melku a ten také zařídil, že se body z tohoto duelu dělily.

Nezamyslice - Hartmanice 1 : 3 (1 : 3)

Fyzicky vyspělejší  a věkově starší hosté na domácí velmi mladý kolektiv ještě na jaře stačili. Na podzim už bude vzájemný zápas vypadat pravděpodobně úplně jinak!
Rozhodčí : Staněk

Branky: 21. Peleška František - 11. vlastní, 23. Ševčík David, 34. Bachroň Miroslav

Kašperské Hory - TJ Nalž. Hory 1 : 5 (0 : 3)

Třetí celek tabulky si na hřišti v Kašperských Horách dokázal zajisti bezpečný náskok již prvním poločase. Čestný úspěch domácích dal dvě minuty před koncem Lukáš Uxa.
Rozhodčí: Bauer František

Branky: 65. Uxa Lukáš - 10. Liška Pavel, 30. Hnojský Jan, 30. Nauš Václav, 37. Nauš Václav, 48. Nauš Václav

Svéradice - Sušice B 0 : 4 (0 : 1)

Hosté měli po celé utkání převahu a zaslouženě docílili přesvědčivého vítězství. Domácí zachránil od větší prohry skvělými zákroky brankář Dufek.
Rozhodčí: Vizingr Štěpán. Diváků: 30
Branky: - 32. Pohořal Petr, 48. Pohořal Petr, 50. Karas Michal, 61. Karas Michal

Malý Bor - Chanovice 3 : 3 (1 : 1)

Rychlé utkání plné vratů v úvodních deseti minutách druhé plese ustálilo v 54.minutě kdy nejlepší střelec soutěže Václav Melka z penalty stanovil zápasu konečné skóre kdy došlo na dělbu bodů
Rozhodčí: Mácal Roman Diváků: 20
Branky: 28. Kučera Tomáš, 49. Melka Václav, 54. Melka Václav - 5. Polena Michal, 47. Češka Patrik, 48. Soukup Stanislav

Pačejov - Rabí 0 : 1 (0 : 1)
Omlazený celek domácích bez zraněných opor Cihláře a Hosnedla /zlomeniny rukou/ sehrál s fyzicky podstatně vyspělejším celkem hostů více než vyrovnanou partii. Trenér Voska navíc nechal na lavičce sedět další klíčové hráče Cikána a Svačinu pro špatnou tréninkovou morálku. Příležitost tak  dostali mladší hráči širšího kádru a rozhodně nezklamali. A kdyby pět minut před koncem ve  stoprocentní  šanci Kába z malého vápna nepřestřelil, mohli se v Pačejově zaslouženě dělit body.

Rozhodčí: Fořt Ondřej

Branky: - 28. Rada Jan

Kolinec-Dlouhá Ves  2 : 2 (0 : 1)
Kolinecké mužstvo nastoupilo s velmi mladým týmem proti výškové převaze Dlouhoveských. Na hřišti se prali o každý metr hrací plochy , ale po smolné teči vlastního hráče před brankářkou šli do kabin s jedno gólovým mankem. Druhý poločas převzali iniciativu do svých rukou a dvěma krásnými góly se ujali vedení. Před koncem zápasu neproměnili několik vyložených šancí a v nastaveném čase po rychlém brejku inkasovali na 2:2.

===================================================================

1.  Sušice B          12   10   2   0   34:  2    32  ( 14)

2.  Malý Bor          12    8   2   2   37: 13    26  (  8)

3.  TJ Nalž. Hory     12    7   1   4   32: 17    22  (  4)

4.  Pačejov           12    7   1   4   25: 11    22  (  4)

5.  Rabí              12    7   0   5   35: 18    21  (  3)

6.  Chanovice         12    6   2   4   35: 24    20  (  2)

7.  Svéradice         12    5   2   5   20: 14    17  ( -1)

8.  Hartmanice        12    5   1   6   25: 26    16  ( -2)

9.  Kolinec           12    3   4   5   21: 34    13  ( -5)

10.  Dlouhá Ves        12    3   1   8   20: 34    10  ( -5)

11.  Kašperské Hory    12    2   2   8   15: 23     8  (-13)

12.  Nezamyslice       12    0   0  12    4: 87     0  (-18)

Luby  - Holýšov  0 : 0

Mladší žáci Startu VD Luby sehráli s vedoucím Holýšovem vyrovnanou partii a získali velmi cenný bod.V zápase již nemohly nastoupit Tereza Hessová a Tereza Mikulášová,kterým nebyl povolen start v jarní části soutěže.

Sestava  Luby : Sýkora ,Švátora ,Papež ,Pivoňka ,Mundl , Kurc ,Szabó ,Bálek ,Johánek , Kardoš ,Kloupar ,Koželuh,Jílek .