Okresní přebor dorostu – skupina A 12.kolo : 9.-10.4.

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU   - skupina A

O FINÁLISTECH JE ROZHODNUTO

Bez ohledu jak dopadnou zbývající dvě kola jsou ze skupiny A známé čtyři týmy které postoupí do závěrečných bojů o přeborníka okresu Jistotu  postupu mají  Janovice, Měcholupy, Strážov a také Mochtín.  Přesto půjde i ve zbývajících zápasech stále o hodně, neboť výsledky vzájemných zápasů se přenáší do druhé nástavbové části o umístění na 1.-8. a 9.-15.místě.

Mochtín - Bolešiny 8 : 0 (3 : 0)

Utkání bylo  pro domácí  jasnou záležitostí a bylo jen otázkou jakým rozdílem Etno duel skončí.
Diváků: 20
Branky: 36. Plánička Zdeněk, 40. Matula, 45. Míšek Lukáš, 65. Nagy Ernest, 75. Zida, 77. Zida, 80. Zida, 90. Babka Tomáš

Běšiny - Strážov 4 : 2 (1 : 1)

Hosté přímo vlétli do zápasu a ihned se ujali Chalušem vedeni 0:1. Běšiny srovnaly ve 12.min.,kdy se po standardní situaci odrazil míč od L.Černého do branky. Ve 2.poločase se nejprve v 60.min. trefil z 25 m J.Vítovec,o 7.min. později se dostal po hrubce brankáře k míči V.Bulka a zvýšil na 3:1. Poslední gól domácích vstřelil důrazný T.Trojan. Konečný výsledek pak stanovili hosté,když v 88.min. P.Kollross snížil  na 4:2.

Rozhodčí : Špindlerová
Diváků: 20
Branky: 12. Černý Leoš, 60. Vítovec Jindřich, 67. Bulka Václavl, 85. Trojan Tomáš - 34. Chaluš Michal, 88. Kollross Petr

Janovice - Plánice 3 : 1 (1 : 0)

V první polovině utkání se jasná převaha domácích brzy projevila a to již v 5.minutě gólem Břečky a mnoha dalšími gólovými šancemi, které domácí do konce prvního poločasu nezužitkovali. Po přestávce hosté pozměnili sestavu , nedali domácím tolik prostoru pro hru a zápas herně vyrovnali. To potvrdili v 64.minutě brankou , ale s vyrovnání se dlouho hosté neradovali. Domácí kontrovali v 67.minutě  gólem Nováka a o sedm minut později brankou  z penalty Holým přidali třetí gól. Za hosty zaslouží pochvalu brankář, který kryl mnoho gólov.příležitostí domácích. Domácí zaslouženě vyhráli.
Rozhodčí: Baldová Kateřina Diváků: 30
Branky: 5. Břečka Miroslav, 67. Novák Václav, 74. Holý Radek - 64. Košťál